Program do

siemka

mam pytanie moglby mi ktos polecic jakis dobry program ktory bedzie tworzyl raport z pracy komputera co kto oglada z czego korzysta itd bo z mojego konta korzysta kilka osob i chcialbym wiedziec co robia podczas mojej nieobecnosci w domku najlepiej zeby mial polski interfejs z gory dzieki pozdro

To żadne tłumaczenie, jeżeli masz win XP to zołóż im inne konta i już nie będa korzystać z Twojego. Czy Ty chciałbyś być szpiegowany :? :? :?

nio ale zbyt malo miejsca mam na inne konta juz mialem pozakladane ale ciagle miejsca brakowalo:( wole jakis program

Potrzebujesz jakiegoś keyloggera.Ale skoro nie piszesz nic o tym,że coś ci mieszają,psują to po co ci on ?Nie polecę Ci żadnego,bo chyba umiesz korzystać z googlarki :wink:

Takie porady to mozesz w przedszkolu radzic :evil:

Albo mowisz jaki albo niepiszesz :evil:


Ja uzywam programu Perfect Keylooger tylko niestety jest on platny ale mozna zassac triala i wtedy byc moze zdecydowac sie na zakup i jeszcze jedno jest on w j. Angielskim :frowning:

Alr jest naprawde super zapisuje on obrazki ktore dana osoba otwiera ,zapisuje wszystkie programy wszystkie nacisniecia klawiatury poprostu milo podgladac :lol:

ja osobiscie polecam tego progsa :smiley:

Bardzo dobrze zrobił gdyż o tego typu aplikacjach tutaj nie razmawiamy.

Locked.