Program Driver Booster rzeczywiście niszczy system?

Czemu się dziwisz? Skoro wykupili sobie swego czasu artykuły na DP (chyba 2) to czytelnicy DP korzystają… DP nisko upadło, ręce opadają.
Już mi się nawet nie chce odradzać tych automagicznych programów, bo to walka z wiatrakami. Na każdy argument przeciw trafi się jeden “ekspert” @kamilooo_34 u którego działa i pozamiatane.

2 polubienia

U niego działa. U innych nie działa bo “nie znajo sie”.

Ano, dwa lata temu nasi naganiali do IObit Malware Fighter Free. Za szkody nie zapłacili :stuck_out_tongue_winking_eye:

Trolle już dawno obalili wszystkie encyklopedie i sieją budyń na forach…

Może po prostu bardzo często zmieniasz miejsce zamieszkania, albo podajesz błędny adres dla klientów? I dlatego nie wracają… :stuck_out_tongue:

:smile:

Zastanawiam się, dlaczego taki syf redakcja DP ma w swojej bazie programów. Do kogo mieć później pretensje, jak nie do DP? :laughing:

Wolny wybór. Dopóki są amatorzy na każde allgowno mogące uszkodzić komputer, czy koniecznie potrzebne malware, albo śledzący wirus - to jest w ofercie portalu.

Taki gratis od portalu.

Wcale nie uważam się za eksperta, @anon741072, natomiast jeśli ktoś nie potrafi używać tego programu w sposób taki aby system działał jak należy niech go po prostu nie używa. Często go używam nawet w wersji premium i przez tyle miesięcy oraz naprawionych sprzętów nie miałem nigdy problemów. A na każdy sprzęt który naprawiam udzielam gwarancji. Jeśli nie masz pojęcia co piszesz to nie pisz lepiej nic. Zajmij się siewem trawy w górach ;D

@Dimatheus nie kolego ;d mieszkam niezmiennie w tym samym miejscu i nikt nigdy nie wraca z reklamacją a ma takie prawo ;d bo dostaje gwarancje ;d

No to może pole minowe masz przed domem? :stuck_out_tongue:

A tak swoją drogą - używałem programu. Aktualizowałem sterowniki do kart sieciowych przewodowych i WiFi. W dwóch przypadkach dobrał błędne sterowniki czego efektem były BDOS-y w czasie uruchamiana systemu. Po tym został skreślony kategorycznie. Wolę sam dobierać wspomniane, bo to pewniejszy wybór. A skoro mam jeszcze pilnować, czy program dobrał poprawne sterowniki, to jaki jego sens? Miał to zrobić automatycznie, a ja jeszcze muszę sprawdzać? To sam to zrobię “od a do z”.

Z tym programem jestem ponad pół roku (Snappy Driver) https://www.dobreprogramy.pl/Snappy-Driver,Program,Windows,62229.html Z czystym sumieniem mogę polecić niż ten badziew Driver Booster.

2 polubienia

Każdy używa w inny sposób. Ja używam go tak żeby mi pomógł a nie zrobił wszystko za mnie :slight_smile:

Umiem sam pobrać sterowniki od producenta płyty i od producentów podzespołów. Snappy portable znajduje nowe (najlepsze) “dla tego komputera”, ale niekoniecznie sprawdzają się. Fakt, że nie spamuje, ani nie wciska wątpliwych sterów.
Nic nie zastąpi ostrożności.

Snappy zrobi to samo co driver booster jak trafisz na pechową konfigurację.

Każdy program tak naprawdę może zrobić w systemie więcej szkody niż dobrego.
Czy jest to slimdrivers, czy Driver booster czy może snappy. Nie każdy z nich dobiera w 100% idealne sterowniki do podzespołów komputera czy laptopa. Ale kontrolując to co on znajduje jest w stanie nam pomóc a nie zaszkodzić. Poza tym nie oszukujmy się ale nikt codziennie nie aktualizuje sterowników.