Program Dzielenie i łączenie plików nie działa

Witam. Posiadam od dawna programik Dzielenie i łączenie plików w wersji 1.2.2.0 i zawsze on działał, a teraz jak go otworzyłem to coś się porobiło i tylko wyskakuje coś takiego: klik

Mam już więcej takich okienek i żadne z nich ani nie da się zamknąć, ani zminimalizować słowem nic.

Pomóżcie bo okazuje się, że nie mogę przez to nawet wyłączyć komputera teraz !? :?:

Z komunikatu wynika, że jest dostępna nowsza wersja tego programu. Spróbuj zainstalować nowszą wersję.

Nie nie ma nowszej zdecydowanie nie ! Czytałem o tym jest jakiś inny problem z tym, którego dawniej nie było.

Jak mam to zrobić, przecież piszę że jak wchodzę tam to wyskakuje tylko to ze screena i koniec ?!

W tej chwili to już chodzi tylko o to jak to wyłączyć ?

Mam kilka takich okienek i żadne z nich nie chce się wyłączyć ?!

Próbowałem usunąć jego update.dll z folderu, ale się nie da bo jest chyba działający proces.

Pomocy bo nie mogę wyłączyć komputera !

Menadżer zadań Ci się wyświetla? Kliknij aplikacje i zakończ zadanie.

Tak też zrobiłem już wcześniej, ale i tak dzięki. A problematyczny program odinstalowałem w trybie szybkim.

Okazało się, że pokazuje jakoby nowszą wersję której po prostu nie ma, bo nie ma też chyba w ogóle strony domowej skąd ta wersja ma być pobierana.

Bibliotekę update.dll usuń przed uruchomieniem programu.

Podczas uruchamiania kliknij komunikat o braku update.dll

Program działa w dalszym ciągu.

Tak, ale to małe bad****ie i tak mało do czego mi jest potrzebne, używałem rzadko i praktycznie do niczego mi się ono nie przydało. Tak czy inaczej miałem zamiar to usunąć.

Za to nieoczekiwane problemy jakie okazuje się wywołało już są niemałe i trudne do opanowania. =P~