Program Easy Cleaner

Czy ktoś z uzytkowników forum może pomóc mi w następującej sprawie: korzystam od niedawna z programu Easy Cleaner , program znalazł mi mnóstwo duplikatów plików na dysku D i C (systemowy) , czy wszystkie te duplikaty mogę usunąć? Skąd mam wiedzieć ,które mogę bezpiecznie pousuwać?

Dzięki za pomoc;-))

Tzn. jakie pliki systemowe ?? :?

nie kasuj wszystkiego bo zapewne jest tak ze duzo progsow ma w swoich folderach te same pliki/biblioteki wykorzystujace itd.

kasujesz glownie pliki archiwalne bak np. czy cab ,ale do tego uzywa sie programiku Driver_Cleaner_v3.3 on sobie z cab-ami archiwalnymi wysmienicie radzi

kasujesz to co jestes pewna, reszte zostawiasz

Właśnie w tym sęk ,że niczego nie jestem pewna

Zostaw to program sam robi to co nalezy do niego w sposób dobry.!

Uzywam tego programu. Czyli ustawienia standartowe. !!

Pozdrawiam

Również od dawna zdaję się w całości na ten program i jeszcze mnie nie zawiódł…

Program może i dobry ale na jeden system, kiedyś go używałem ale usówał mi plik odpowiedzialny za uruchamianie systemu 98se (mam dwa systemy na C win 98 i na D win XP) więc przy dwóch systemach należy go używać z ostrożnością .

No właśnie , chyba nie będę usuwała żadnych plików z dysku C( tam jest zainstalowany Windows ) ;-)0

tym możesz bezpiecznie usunąć , a nawet gdyby , to robi kopie i można przywrócić (rejestr) ,jest darmowy http://www.ccleaner.com/