Program Eksplorator przestał dzialać win7starter

Jak w temacie nagle podczas uzytkowania(chyba w jakąś gierke grałam na facebuku) wyskoczyl mi komunikat “Program Eksplorator przestał dzialać” wyszukuje problem a potem na nowo uruchamia eksploratora i tak w kułko,po restarcie systemu tak samo. Co moge zrobić? ![-o<

Spróbuj przywracania systemu, oraz przeskanuj system programem doktor web curelt…

No właśnie nie moge tego zrobić bo nim wejde w start to eksplorator się restartuje ;/ jakiś inny sposów przywrócenia?

Klawisz F8 w górnym rzędzie przyciśnięty przy starcie Windows pozwala przejść do Trybu Awaryjnego.

Daj znać, czy wtedy komputer nadal zachowuje się tak, jak to opisałaś.

Tak te samo zachowawanie ;/

Jeżeli masz płytę z Windowsem, to uruchom ją, wybierz napraw komputer(lewy dolny róg) i skorzystaj z opcji przywracanie systemu. Jeżeli to nie pomoże, ściągnij sobie obraz iso programu doktor web live cd i zrób pełne skanowanie. Od razu Cię uprzedzam, że skanowanie może potrwać nawet kilka godzin(to zależy jak duże masz partycje i ile plików na nich).

Mam Notbooka Acer Aspire One D260 nie mam w nim napędu a system jest gdzieś na ukrytej partycji.

Kombinacja klawiszy Win+R -> wklej w okienko sfc /scannow -> ENTER -> poczekaj cierpliwie :smiley:

Normalnie nie udało mi sie tego włączyć jedynie w trybie awaryjnym.Lecz po skanowaniu problem nie ustąpił, nic też nie pokazało mi sie po tym skanowaniu.

Może coś z tego pomoże http://www.fixitpc.pl/topic/54-winre-me … prawczych/

Tak nie ma być :confused:

Tak ma być :slight_smile:

UPDATE

Zalogowałaś się na konto Administratora?

Nie mam innego konta, nie wyskoczylo mi mozliwośc logowania na inne konta.

Dodane 06.07.2011 (Śr) 12:00

Uruchomilam NRZĘDZIE DO NAPRAWY STEMU PODCZAS URUCHOMIENIA nie pomogło

potem przywracanie systemu do dnia gdy było wszystko ok też nie pomogło

:expressionless:

Może to infekcja możesz podać raport OTLPE instrukcja http://www.fixitpc.pl/topic/4414-diagno … h-windows/

AniolCiemnosci , odpal w takim razie jakiegoś antywirusa bootowanego z cd…

Jak juz pisałam, mam notbooka… a on nie ma napędu…

W takim razie możesz wypiąc dysk z laptopa i poprosić kogoś, kto ma mobo ze złączem sata żeby umożliwił podłączenie dysku i z poziomu innej komputera go sprawdzić i odwirusować. Innej możliwości poza formatem i załadowaniem systemu z recovery nie widzę…