Program Eksplorator Windows przestał działać

Witam,

mam problem z wyskakującym okienkiem “program Eksplorator Windows przestał działać”, wyskakuje ono zazwyczaj jak otwieram folder “mój komputer”.

Próbowałam rowiązć ten problem korzystając ze wskazówek z postu program-eksplorator-windows-przestal-dzialac-t421103.html jendak niestety za każdym razem jak wchodzę w folder System32 okno “program Eksplorator Windows przestał działać” pojawia się, restartuje pulpit i tym samym wyłącza mi folder System32. Przy okazji tego problemu zaczęło wyskakiwać mi często okno, że również program Internet Explorer przestał działać niezależnie od tego czy program jest włączony czy nie.

Bardzo proszę o pomoc, bo problem ten zaczyna strasznie utrudniać mi pracę na komputerze.

Dodam, że jest to ASUS A53S (może to będzie też przydatne).

Pozdrawiam

Odinstaluj ASUS WebStorage, bo ten program powoduje problem z exploratorem Windows.

Dzięki za pomoc, jak na razie problem nie wyskakuje i wszystko jest ok.

A czy możliwe jest, że właśnie ten problem mógł sprawić, że komputer sam pozmieniał niektóre ustawienia i tło pulpitu? Bo właśnie po tym, jak zaczęło wyskakiwać te okno zauważyłam trochę zmian na komputerze, dodatkowo strasznie się wieszał.