Program Energy Management, tryb serwisowy?

(Zyla) #1

Witam

Na wstępie zaznaczę ze nie jestem pewny czy nie wrzucić tego wątku do Hardware ale myślę ze tu będzie bardziej właściwe miejsce, ale do rzeczy...

Mam laptopa Lenovo Y550, wczoraj rano pracowałem bez problemu na nim ponad 3 h na baterii, która rozkładowa się do 0...

Gdy podłączyłem ładowarkę, dioda ładowania miga cały czas i Windows Xp jak i ubuntu pokazują ze nie cały czas 0% i napis "ładowanie" ale defakto nie ładuje...

Troszkę pogrzebałem w Google i znalazłem fajny temat na stronie Lenovo http://consumersupport.lenovo.com/sg/en/HintsandTips/hints_show_127061290141817.html lecz nie mogę uzyskać dostępu do funkcji pokazanych w/w linku.

Czy Ktoś z forumowiczów miał możne podobny problem, albo chociaż jest wstanie udzielić wskazówek jak odpalić ten tryb z linku?

Pozdrawiam Serdecznie

Daniel

(Msprungk) #2

A postąpiłeś zgodnie ze wskazówką?

"SOLUTION:

1. Install the right version of Energy Management, like Lenovo Energy Management Driver 5.3.0.8 (Note: it is 32Bit or 64Bit). And then run the software, and click on button showed in Fig.1"

(Zyla) #3

Na 7-ce tez to próbowałem, instalowałem Energy Management w wersji 5.3.0.8 oraz nowsze 5.4.x.x.... i dalej nei miałem tego trybu żeby kliknąć ta ikonkę co na rysunku.