Program explorator windows przestał działać


(Marcxin) #1

cały czas wyskakuje mi ten komunikat cokolwiek nie zrobie , co mam zrobić


(Semtex) #2

Podaj więcej danych, laptop (jeżeli tak to marka), blaszak? Instalowałeś coś, od kiedy się tak dzieje, w jakich okolicznościach?

Z Twojego obecnego opisu możemy Ci pomóc: stwierdzam, że explorer.exe Ci nie działa :stuck_out_tongue:


(Bogdan_G) #3

Na początek pobierz http://www.dobreprogramy.pl/Explorer,Pr … 31647.html ten malutki programik i w opcjach daj “zastąp systemowy”, żebyś miał dostęp do drzewa folderów, dysków i programów. Podaj, co robiłeś konkretnie na komputerze i co usuwałeś, że tak się stało z exploratorem. Można przywrócić system do dnia, kiedy explorator działał prawidłowo, można też podmienić uszkodzone pliki z płyty instalacyjnej. Poczytaj w necie, jak to się robi. A tu masz spolszczenie, bo na DP spolszczenie nie działa. Wypakuj, zawartość dodaj do folderu Explorer++ http://www.programosy.pl/program,explor … -plus.html


(Marcxin) #4

usuwałem te rzeczy by usunąć wirusa :

twoj-komputer-zostal-zablokowany-policja-pomocy-t528061.html

stało się to po tym jak chciałem uruchomić film i zaczął ten błąd non stop wyskakiwać


(Semtex) #5

Sprawdź dziennik zdarzeń na obecność błędów związanych z explorer.exe, prawdopodobnie kodeki powodują problem, być może dziennik zdarzeń da najszybszą odpowiedź i pozwoli rozwiązać problem w miarę szybko i bezboleśnie.


(Marcxin) #6

jak to zrobić kompletnie sie na tym nie znam ;/


(Semtex) #7

http://www.trochetechniki.pl/Znajdz-prz … ,4461.html

Szukasz błędów związanych z explorer.exe, jak znajdziesz to kliknij, w okienku na dole pojawi się większy opis, możesz go skopiować i wkleić na forum lub zrobić zrzut i wrzucić link do niego.


(xyzzyx) #8

A może tu http://support.microsoft.com/kb/2694911/pl i tu program-eksplorator-windows-przestal-dzialac-t274158.html proponowałbym.