Program foobar2000 i zmiena skórki (skina}


(Bartosz82) #1

Na moim telefonie z systemem android zainstalowałem sobie już kiedyś taki program foobar2000 i nie pamiętam teraz jak w nim się zmieniało skórki. Pobrałem sobie kilka skórek i dałem je do folderu “Skin Foobar2000” i są tam pliki .fbskin albo .fcl lub ,pui. Powiedzcie mi proszę w jaki sposób zmienia się skórkę ? bo nie mogę takiej opcji znalesc. A na Google jest tylko podane jak zmienić skórke w wersji na PC. A ja na android nie wiem jak to się zmienia. Może mi ktoś pomóc ?


(krystian3w) #2

http://forum.foobar2000.com/forum/showthread.php?150-foobar2000-mobile-usage-tips-read-me-first

Android

At the bottom of the “choose skin” page, there’s an “open” command that lets you add skin files from any location on internal/external storage, as well as Google Drive etc if available. Skin files will be copied to foobar2000’s configuration data so you no longer need the files once they’ve been imported. To remove imported skin files, tap+hold the individual entry and choose “delete”.


(Bartosz82) #3

Wybacz ale nie wiem co tam napisałeś do mnie i co tam pisze w podanym przez Ciebie linku. Możesz po polsku do mnie pisać ?


(krystian3w) #4

A już ogarnąłem plik *.7z trzeba rozpakować i wskazać dopiero *.fbskin (foobar skin), wtedy wskakuje na listę skinów - jak nie ma to raczej szukaj innego.

W aplikacji po otwarciu “ustawienia” :arrow_right: “choose skin” :arrow_right: “Open…” :arrow_right: docierasz do rozpakowanego *.7z i klikasz w plik *.fbskin

Lepiej włącz menadżer plików jak za pomocą “Pobrane” pokazuje ci pliki do wyboru (na upartego też się da z niej u mnie dojść do pliku ale jest niewygodna) i miej zainstalowany RAR w Androidzie jak nie masz obsługi rozpakowywania archiwów w menadżerze plików.


http://forum.foobar2000.com/forum/forumdisplay.php?14-Skins


(Bartosz82) #5

A jak wlaczyc tego menedżera plikow za pomocą “galerii” ?
I czy da się wlaczyc, żeby pokazywal tekst piosenki na dole ekranu ?
Zrobiłem tak jak mi napisałeś i dotarłem do open i tam nie mam skinów widocznych, które sobie pobrałem z tej stronki: http://customize.org/foobar/skins
Czemu są u mnie nie widoczne te skorki ?


(krystian3w) #6

U mnie mam taką opcje w lewym menu i w sumie to nie galeria a “pobrane”.

Nie ma bo to są dla aplikacji dla Windows, i część też jest taka że to tylko plik txt i trzeba pobrać dopiero z strony deviantart.com.

Jakieś 20 prostych motywów na android masz tutaj: http://forum.foobar2000.com/forum/forumdisplay.php?14-Skins
Niestety są ograniczenia i nie da się osiągnąć tak wielkich modyfikacji wyglądu.


(Bartosz82) #7

U mnie niema czegos takiego, żeby wlaczyc menedżera plikow za pomocą "geleri"
czy da się wlaczyc, żeby pokazywal tekst piosenki na dole ekranu ?