Program graficzny do nakładania znaku wodnego

tak jak w temacie szukam programu do nakładania znaku wodnego mojego loga aby zdjęcia mojego autorstwa nikt nie skopiował z mojej strony, jaki np.program polecacie?

możesz to nawet zrobić korzystając z darmowego programu Paint.net. W jednej warstwie ładujesz obrazek, a w następnej logo, ustawiasz przezroczystość na warstwie z logo.

Photoshop jest bardzo dobry do takich rzeczy.

owszem, ale nie kupi sobie photoshopa do zrobienia znaków wodnych na kilku zdjęciach :slight_smile: tak samo jak nie kupi sobie kombajnu do skoszenia trawy przed domem :slight_smile:

niby tak, ale ja nie lubię photoshopa pracowałem na wersji demo ale niepodchodził mi za bardzo

Nie musi kupować, wystarczy skorzystać z wersji Trial 30- dniowej.

chodzi o to aby był darmowy, bo te zdjęcia będą na mojej www i niechcę aby ktoś kopiował a jak skopiuje to będzie znak wodny na zdjęciu i o to mi chodziło właśnie

Złączono Posta : 17.06.2007 (Nie) 11:08

w sumie tak ale ten program wtedy będę musiał co miesiąc instalować od poczatku, a darmowy nie muszę instalować co miesiąc tylko raz :wink:

Złączono Posta : 17.06.2007 (Nie) 11:10

mam pytanie jakie są jeszcze programy do tego typu rzeczy??

tylko, że legalnie możesz zainstalować tylko raz, sprawdzić przez 30 dni i ewentualnie jak ci się spodoba, to kupujesz. Instalowanie co miesiąc, o ile w ogóle jest możliwe w prosty sposób jest nielegalne.

spotkałem się z programami specjalizującymi się w podpisywaniu zdjęć, niestety nie pamiętam w tej chwili ich nazw.

chyba nie czytałeś powyższych postów skoro, po pierwsze autor napisał, że nie chce photoshopa, a po drugie już ten program został zaproponowany :slight_smile:

Edit:

zapoznaj się z programem Arles Image Web Page Creator 7.1

edit2:

zapoznaj się jeszcze z programem Image Signature 1.5.1 - darmowy i po polsku.

oki dziekuje za porady