Program-Harmonogram do kamerki internetowej

Witajcie Drodzy! Krótko przedstawię sytuację i liczę na Wasze porady i sprawdzone sposoby.

U mojej znajomej w pracy ( która notabene jest dyrektorką działu ) dochodzi ostatnio do kradzieży, drobniejszych, ale i też większych. Sprawa rozchodzi się o jedną szafkę, do której nikt nie ma raczej dostępu ( w gabinecie dyrektorki ). Jedyną osobą podejrzaną o tak zuchwałe postępowanie jest sprzątaczka, która ma do niej dostęp kiedy wszyscy już wychodzą. Niestety domysły to nie wystarczający dowód, aby kogoś obciążyć winą, dlatego padł pomysł nagrania czynu na kamerkę internetową. Przeszukałem trochę google szukając, właściwie sam nie wiem czego. Oto co potrzebuję :

  • Program, w którym będzie można wybrać godziny rejestrowania obrazu ( sprzątaczka przychodzi tylko posprzątać, i na ten czas chciałbym to ustawić ). Wiem, że niby jest sposób żeby zrobić to standardowym harmonogramem zadań, ale nigdy się w te klocki nie bawiłem.

  • Sprzętu, który nie będzie się rzucał w oczy ( np. jakieś światełka podczas nagrywania ). Jeśli można do tego wykorzystać coś wbudowanego to jeszcze lepiej. Dodaje, że komputer szefowej w zasadzie pracuje cały czas, wyłączony jest tylko monitor.

Proszę bardzo o pomoc. Być może znajdzie się ktoś, kto miał podobne problemy i wie jak się do tego zabrać.

Cel jest szlachetny więc proszę moderatorów o oszczędzanie miejsca w śmietniku :wink:

Za wszelkie podpowiedzi i pomysły z góry dziękuję. Pozdrawiam

Poszperaj na google.pl. Zainteresuj się frazą: “webcam monitoring”. Jest tego trochę, tylko musisz sam przetestować. Z tego co wyczytałem, to są programy, które spełnią Twoje kryteria :wink: