Program identyfikacji dostępu i archiwizacji dostępu

temat troszkę dziwny ale…

Programik do komputera stojącego w laboratorium, używanego tylko do badań i pobrania danych z badań.

Potrzebuję pomocy w napisaniu jakiegoś prostego programu który uruchamiałby się z systemem (win XP 32bit) dla nadzoru <–> tzw. :wink: w sensie pobieżnym… bardziej chodzi o to aby po uruchomieniu systemu uruchamiał on okno do wpisania określonych danych dostępowych do konkretnego folderu… i przy okazji nie dając się zamknąć bez wpisania odpowiednich danych…

Poz.1: Po starcie programu jako pierwsze "okno" trzeba byłoby wpisać np:

1. Prowadzący: Nazwisko 

2. Hasło: 1234

3. oraz przycisk "dalej"

(najlepiej jak by to było na sztywno ograniczone dla paru osób gdzie te pola byłyby wpisane w jakimś pliku i odbywałoby się sprawdzenie ich poprawności wpisania, jeśli nie to wpisz ponownie),

Poz.2: Po wpisaniu poprawnie tych danych przechodziłby dalej do okna z wpisaniem dalszych danych ale już bez sprawdzania... np:

1. Prowadzący: imię i nazwisko (max 40znaków)

2. Inni: imię i nazwisko, imię i nazwisko,imię i nazwisko (max 100znaków)

3. temat badań: XXXXXX (max 100znaków)

4. Numer pracy: XXXXXX (max 100znaków)

5. info (max 300znaków)

6. oraz przycisk "dalej" 

(następuje po naciśnięciu go następuje utworzenie pliku tekstowego z tymi danymi czyli: dokładna data + godzina pobrana z systemu, poz.1 i poz.2, (oczywiście bez hasła), zapisywałby ten plik w dwóch konkretnych folderach; nazwa pliku byłaby składową daty i nazwiska z poz.1 np: 20120118_1220_Nazwisko.txt

Po zapisaniu tego pliku otwierałby konkretny folder z danymi z badań a program by się zamykał...

Dla niektórych wyda się ten program średnio potrzebny i do obejścia - ale nie ja to wymyśliłem, ja muszę to jakoś wykonać na prośbę…

Podpowiedzcie czym to najlepiej wykonać w miarę prostym programem najlepiej obiektowym aby od razu zapewnić wygląd programu… i naprowadźcie co mam robić i czym się posłużyć…