Program kadrowo - płacowy

Poszukuję niewielkiego i nieskomplikowanego programu do prowadzenia kadr. Ważną funkcją która jest wymagana jest to by można było prowadzić ewidencję urlopów. Tzn. wprowadzamy np. w danym miesiącu że pracownik skorzystał z urlopu, a program sam skoryguje liczbę dni urlopu na koniec miesiąca, gdzie można będzie zrobić wydruk z wykorzystaniem urlopów.
Musi też być możliwość wpisana urlopu ręcznie na początek roku i oczywiście wymiaru urlopów.
To akurat jest potrzebne jak będzie etap wprowadzana takiego programu do firmy.

Przeglądałem programy które są w tej kategorii w bezie dobrych programów, ale takich szczegółów nie ma w opisie, a trudno wszystko instalować, że to sprawdzić.

Kadry, Płace i ZUS PRO 9
lub Excel

Darmowy? Jeśli nie, to sprawdź sobie aplikacje StreamSoftu. Ciebie powinien interesować program Aga.

Jeśli chodzi o listę funkcjonalności to według mnie na polskim rynku nie ma lepszego oprogramowania niż teta HR. Polecam zerknąć na listę rzeczy, którą ten program jest w stanie robić: http://www.unit4.com/pl/produkty/hr/teta-hr . Pamiętam, jak sama pierwszy raz tam trafiłam i byłam zdziwiona, że tyle rzeczy można zautomatyzować i zmieścić w jednym programie. Wcześniej nawet nie pomyślałam, że można do tego mieć oprogramowanie i że nie trzeba go specjalnie dokupować, tylko jest to w pakiecie HR. Dla mnie bomba.