Program kopiujący pliki z katalogu na pendrive'a

Witam!

Zastanawiam się jak rozwiązać problem z archiwizacja danych. Korzystam z komputera który służy do obsługi pewnej maszyny, która przy każdym włączeniu nagrywa w katalogu na dysku duży plik. Problem w tym że z powodu swoiście pojętej oszczędności właściciel komputera nie zainstalował na tym komputerze żadnego oprogramowania antywirusowego, podłączył go do internetu i używa “do wszystkiego”. Boję się że w którymś momencie na komputerze pojawi się jakiś wirus który uniemożliwi mi dostęp do potrzebnych mi plików (nagranych przez maszynę). Wymyśliłem sobie że mógł bym je kopiować na pendrivea, czy istnieje jakiś program który robił by to automatycznie, w tle? Chodzi mi o sytuację że gdy pendrive jest podłączony do komputera program kopiuje pliki wygenerowane przez maszynę, w tym czasie (w czasie gdy pendrive jest podłączony) na pendrivea. Najlepiej jeśli program uruchamiał by się z pendrivea. Ważne jest dla mnie aby kopiowały się tylko pliki wygenerowane gdy pendrive jest podłączony, maszyny używam nie tylko ja gdybym kopiował wszystkie nowe pliki archiwum było by bardzo duże.

Sprawdź Cobian Backup. Może spełni te zadania.

http://www.dobreprogramy.pl/Cobian-Back … 12544.html

Możesz również użyć Kopii zapasowej Windows.