Program "Księgarnia" w Visual Basic 6

Witam potrzebuje samego kodu lub calosci programu zrobionego w visual basic 6 (żebym mógł sobie go ewentualnie jeszcze edytować)

Prosty program, odczytujacy plik, w ktorym bede mogl robic liste ksiazek w ksiegarni, gdzie bede mogl usuwać dodawać i nadpisywać istniejące tytuly.

Najlepiej zeby był on zrobiony jak najprościej i jak najmniej skomplikowanie :slight_smile: bardzo to dla mnie ważne więc z GÓRY bardzo dziekuje ludzią ktorzy mi w tym pomogą. pozdrawiam!

XXXXXX jak ktos chetny pomoc odzywać sie, sprawa życia i śmierci - POWAŻNIE!

Nikt za nikogo nie będzie pisał programu.

Nie mówiąc o tym, że to sporo kosztuje.

Proszę przedstawić opracowany przez siebie

kod programu i podać problemy, z którymi

sobie nie radzisz.

Wtedy możesz liczyć na pomoc.

Przyłączam się do słów, chętnie pomogę, ale nie żeby za kogoś całą robotę odwalić…

A po prostu jeśli sobie nie radzisz - poszukaj w google, może znajdziesz osobę, która Ci to zrobi za free…

Nie wiem - Ty chcesz robić programy i wiedzieć coś z tego jak je robisz, czy byle się cieszyć, że wkleiłeś kod z forum i niby masz “swój program”

To jest jak w szkole - idź, gadaj sobie na lekcjach, a potem na klasówce przepiszesz wszystko od kolegi. Tak samo jest w tym wypadku.

A tak jak poprosisz kogoś o podanie kodu, coś Ci tam zostanie w głowie i będziesz wiedział, gdzie robisz błędy, co Ci nie wychodzi i będziesz miał bogatszą wiedzę przy tworzeniu następnego programu i nie być może nie będziesz już “żebrał” o kod na forum.

Podawaj kod do pogramiku…