Program księgowy podobny do subiekta

Witam serdecznie, poszukuję substytutu płatnego subiekta. Potrzebuję aby program pracował w sieci na dwóch stanowiskach jednym serwerowym i jednym klienckim, znajdzie się coś takiego ? :slight_smile:

Subiekt to nie program księgowy. Nie pytasz czy chodzi ci o inny płatny, ale może wapro fakir?

Którego subiekta?

Obsługuję kilka firm księgowych. Darmowe zamienniki się nie sprawdzają. Moi klienci używają głownie własnie pakietu insert, sage symfonia, pakiet wapro, jeszcze jeden używa pakietu optima ale to “kobyła”. Te co napisałem świetnie się sprawdzają. Pamiętaj tylko o archiwizacji baz danych. Obsługa informatyczna tych programów jest banalnie prosta dla w miarę ogarniętego informatyka.

Skąd wiesz, że się nie sprawdzają, skoro obsługujesz ludzi korzystających z komercyjnych kobył?
Zakup takiego oprogramowania ma sens, jeżeli planujesz wdrażać do niego dodatkowe moduły lub inne, bardziej skomplikowane przystawki (na przykład konwertery produkcyjne, integratory sprzedażowe B2B i podobne). Jeżeli chcesz prowadzić tylko sprzedaż i magazyn, to z powodzeniem możesz wykorzystywać proste programy, gdzie nie musisz za każdy moduł i każde zestawienie, dopłacać extra 200PLN. Dla przykładu, handlując psią karmą, nie potrzebujesz tak zaawansowanych programów.

I wciąż nie wiadomo, którego subiekta ma program zastąpić.

Potrzebuję program do wystawiania faktur i miłym ale niepotrzebnym aż tak bardzo dodatkiem byłby magazyn. Zamiana z insert gt lub nexo

Zobacz Lefthand. Jak już masz bazę w istniejącym programie, producent Lefthanda może pomóc ja przenieść.

Na razie nie mam żadnego programu, będzie wdrażany do nowej firmy

W 100% się zgadzam tylko WAPRO, Symfonia albo INSERT. Ale czy starsza wesja WAPRO pójdzie na Win10, a konkretnie czy MSDE na W10 dobrze chodzi?:nauseated_face:

Zobacz taxeon. Bardzo proste fakturowanie.

A propos Subiekta GT:

" Od 1 października 2020 zmienią się ceny Abonamentu na aktualizacje programów Subiekt GT i Gestor GT – w obu przypadkach powyżej 3 stanowisk."

Żródło:
https://oempro4.insert.com.pl/wb.php?p=3t9/3xu/rs/3fd/2z2/rs

https://www.insert.com.pl/aktualnosci/informacje/2020/nowe_ceny_abonamentu_powyzej_3_stanowisk_lub_30_pracownikow.html

Wypróbuj może program księgowy Ala od Streamsoft PCBiznes