Program, który ma zieloną ikonkę kleszcza

Czesc wszystkim.

Chcialabym zapytac, czy ktos z was kojarzy taki program antywirusowy ktory mial w nazwie „cleaner” a w ikonce cos w stylu zielonego kleszcza.

Pytanie jest tak ezoterycznie skonstruowane, poniewaz moja kolezanka podejrzewa, ze na jej komputerze jest wirus (ktory chyba jej sie pojawil jak sciagnela jakis program z nieznanego zrodla, ja podejrzewam ze „Super Meat Boy!”, ale to moje domysly), ale ona tez sobie poradzic po swojemu i jest przekonana ze ten program jej pomoze. Ten wirus glownie nie pozwala jej zmienic rozdzielczosci na normalna nie wazne czy probuje ja zmienic w ustawieniach Windows, czy w „trybie Nvidii”.

Ona nie jest pewna nazwy programu ale jak wyzej wczesnie wspomnialam, ma kleszcza i prawdopodobnie ten kleszcz jest pod lupa, a w nazwie ma „cleaner” - ale nie chodzi o program CCleaner. Kolezanka tez nie chce sciagnac innego programu jak narazie.

Prosze o pomoc.

Hej, udalo sie juz znalezc, ten program to Adw Cleaner, temat mozna zamknac.

Raczej dziwne to adware, blokujące rozdzielczości.

@anon24139220 Zapodaj pliki wynikowe z FRST. Może @iJuliusz je przejrzy i zobaczy o co chodzi.

Ten temat został automatycznie zamknięty 30 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.