Program ktory sam maluje

Witam, chcialbym sie dowiedziec czy istanieje program w ktory sam maluje np. wybierasz zdjecie a program sam maluje je w paincie jesli istnieje taki prosze o podanie nazwy lub linka, prosze o szybka odpowiedz

pozdro

No to … masz … szybką odpowiedź.

Nie do końca rozumiem o co Ci chodzi, ale programu. który SAM “maluje w Paincie” nie ma.

:stuck_out_tongue:

a to lipnie…ale nie jestem do konca pewien bo widzialem filmik jak koles maluje monalise na paincie i na dole jakis koles napisal ze to program maluje

odp plx

Jasne, ale to nie był program.

To była potężna maszyna… I rzeczywiście, malował.

Jeśli o to Ci chodzi oczywiście.

maszyna? lol jestes pewien?m ze to nie program kiedys widzialem w telewizji jak sie buduje taka budke ktora robi zdjecie i ona ma wbudowany taki program (taka budka co sie wrzuca pieniozka wlazi sie do srodka i robi zdjecie-dla noobow)

http://www.maxior.pl/?p=index&id=54291&10

Proszę bardzo. :mrgreen:

artjl7.gif

zegar996 Na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni (włączając w to znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tej zasady i popraw błędy. W przeciwnym wypadku temat może wylądować w koszu.

Może program który sam tworzy strony , programuje etc.A może ściąga oryginalne gry z internetu…?

Nie nie ma takiego programu.

Cóż … zegar996

Gdybyś troszkę się dokształcił … tj. znał angielski i miał pojęcie o komputerach, to wiedziałbyś co to znaczy “How to paint the MONA LISA with MS PAINT” i że jak gość to rysował, to miał program do rejestrowania tego, co się dzieje “na ekranie”.

A tak ? No sam wiesz …