Program ktory sam maluje


(Zegarek996) #1

Witam, chcialbym sie dowiedziec czy istanieje program w ktory sam maluje np. wybierasz zdjecie a program sam maluje je w paincie jesli istnieje taki prosze o podanie nazwy lub linka, prosze o szybka odpowiedz

pozdro


(Alekss) #2

No to ... masz ... szybką odpowiedź.

Nie do końca rozumiem o co Ci chodzi, ale programu. który SAM "maluje w Paincie" nie ma.

:stuck_out_tongue:


(Zegarek996) #3

a to lipnie...ale nie jestem do konca pewien bo widzialem filmik jak koles maluje monalise na paincie i na dole jakis koles napisal ze to program maluje

odp plx


(walker123) #4

Jasne, ale to nie był program.

To była potężna maszyna... I rzeczywiście, malował.

Jeśli o to Ci chodzi oczywiście.


(Zegarek996) #5

maszyna? lol jestes pewien?m ze to nie program kiedys widzialem w telewizji jak sie buduje taka budke ktora robi zdjecie i ona ma wbudowany taki program (taka budka co sie wrzuca pieniozka wlazi sie do srodka i robi zdjecie-dla noobow)


(floyd) #6

Proszę bardzo. :mrgreen:

artjl7.gif


(sdar) #7

zegar996 Na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni (włączając w to znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tej zasady i popraw błędy. W przeciwnym wypadku temat może wylądować w koszu.


(Lost World) #8

Może program który sam tworzy strony , programuje etc.A może ściąga oryginalne gry z internetu...?

Nie nie ma takiego programu.


(Alekss) #9

Cóż .... zegar996....

Gdybyś troszkę się dokształcił ... tj. znał angielski i miał pojęcie o komputerach, to wiedziałbyś co to znaczy "How to paint the MONA LISA with MS PAINT" i że jak gość to rysował, to miał program do rejestrowania tego, co się dzieje "na ekranie".

A tak ? No sam wiesz ...