Program który skopiuje pliki audio z porysowanej płyty


(Slusek2) #1

jak w temacie! !!


(^Squall^) #2

uważam, że nie ma takiego programu :slight_smile: to zalezy wylacznie od plyty. jezeli ci bardzo zalezy to mozesz wybrane nagranie sciagnac z np. emula. pozdrawiam


(Slusek2) #3

żebym wiedział jak sie to nazywa to bym ściągnął !!


(Krasnal666) #4

Programik nazywa sie Łabsterowy Kopiowacz i jest za free. Odczytuje pojedyncze pliki - odzyskiwanie dużej ilości to masakra czasowa. Uwaga płyta musi być widoczna w systemie. Lepszy jest IsoBuster 2.0 , ale płatny. Robi odczyt całej płyty do pliku obrazu, a następnie szuka i odzyskuje pliki. Dobrze zniszczona cd/dvd to może być nawet kilkanaście godzin pracy programu (i napędu) ! Ale dla ważnych danych trzeba się poświęcić.


(Remek Dobrowolski) #5

Polecam darmowy program ExactAudioCopy - prosty i z polskim interfejsem

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=112&id=1359

W ekstremalnych przypadkach korzystam z Unnstopable Copier:

Pozdrawiam i życzę powodzenia...


(Pinio150) #6

^Squall^ jak to nie ma takich programów. To ze nie słyszałes czy nie wiem to nie znaczy ze nie ma. Jest takich programów i to masa. A to czy powiedzie sie przegranie czy skopiowanie zalezy tez miedzy innymi od stopnia porysowania i od płyty na jaka dane sa nagrane.

Polecam:

IsoBuster lub Exact Audio Copy


(CyberScorp) #7

Poza tym jest możliwość dokupienia sobie środka czyszczącego płyty. Spotkałem się z takim, który w pewnym stopniu niwelował też rysy, przez co niemożliwe było odczytanie płyty która została przebita na wylot gwoździem.


(Michus1) #8

CdEx z niego z płytku zgrasz na mp3:)