Program,który wyłącza niepotrzebne procesy w tle na czas grania

Cześć,potrzebuje właśnie takiego programu,bowiem uważam,że przez ‘‘coś’’ gry chodzą mi wolniej.Tylko jeżeli można, to nie wysyłajcie mi linków do Razera.

Do razera się trzeba logować,a do tego gameboostera od iobit ?

W czym przeszkadza fakt że do Razera trzeba się logować? Nie płacisz za to, a lepszego programu tego typu na rynku nie ma. GameBoostera nie używałem, ale raczej nie trzeba

W tym,że mój komputer jest dziwny, i podczas połączenia z internetem gry mają dziwne ścięcia.Ten program będzie działać offline ?

gry ci mulą i się ścinają podczas łączenia z internetem, z twoim komputerem ogólnie jest coś nie tak. Co to za internet? Jaki masz komputer? Co masz za antywirusa? kiedy ostatnio skanowałeś system antywirusem?

Komputer mam od tygodnia. Internet z kablówki, a antywirus to Panda Cloud.

Na początek dział bezpieczeństwo i  logi-Farbar Recovery Scan Tool - Raport obowiązkowy

Z mojej strony proponuje ci TuneUp Utilities  tylko te starsze  nie  AVG   masz  w opcjach tryb TURBO  gdzie  możesz ustawić  system tak żeby pobierał jak  najmniej zasobów polecam bo używam go  do  obróbki filmów przy renderowaniu   wyłączam wszystko nawet antywirusa

Dziękuje za rady.Spróbowałem tego Razera,włączyłem tryb ofline i coś tam faktycznie przyśpiesza.