Program,który wyłącza niepotrzebne procesy w tle na czas grania

(system) #1

Cześć,potrzebuje właśnie takiego programu,bowiem uważam,że przez ''coś'' gry chodzą mi wolniej.Tylko jeżeli można, to nie wysyłajcie mi linków do Razera.

(Giiixxxx6) #2

(system) #3

Do razera się trzeba logować,a do tego gameboostera od iobit ?

(Giiixxxx6) #4

W czym przeszkadza fakt że do Razera trzeba się logować? Nie płacisz za to, a lepszego programu tego typu na rynku nie ma. GameBoostera nie używałem, ale raczej nie trzeba

(system) #5

W tym,że mój komputer jest dziwny, i podczas połączenia z internetem gry mają dziwne ścięcia.Ten program będzie działać offline ?

(bart86) #6

gry ci mulą i się ścinają podczas łączenia z internetem, z twoim komputerem ogólnie jest coś nie tak. Co to za internet? Jaki masz komputer? Co masz za antywirusa? kiedy ostatnio skanowałeś system antywirusem?

(system) #7

Komputer mam od tygodnia. Internet z kablówki, a antywirus to Panda Cloud.

(IPSEN) #8

Na początek dział bezpieczeństwo i  logi-Farbar Recovery Scan Tool - Raport obowiązkowy

(W O L F) #9

Z mojej strony proponuje ci TuneUp Utilities  tylko te starsze  nie  AVG   masz  w opcjach tryb TURBO  gdzie  możesz ustawić  system tak żeby pobierał jak  najmniej zasobów polecam bo używam go  do  obróbki filmów przy renderowaniu   wyłączam wszystko nawet antywirusa

(system) #10

Dziękuje za rady.Spróbowałem tego Razera,włączyłem tryb ofline i coś tam faktycznie przyśpiesza.