Program magazynowy

Witajcie,

Jestem tutaj nowy jednak jak wielu z Nas często korzystam z dobrodziejstwa dobrychprogramów:)

 

Poszukuję programu magazynowego, już tłumaczę;

Chciałbym kupić prosty program, w którym jest możliwość utworzenia powiedzmy 5 magazynów i dodania do każdego z nich materiałów tj. wiertarka, szpachla, klej, styropian itd. - jak to w firmie budowlanej.

Bardzo ważną funkcją która musi być jest historia pobrań danego materiału z informacją przez kogo został pobrany/przyjęty i na jaką budowę pojechał/wrócił.

Nie jest mi potrzebna cena netto/brutto/vat tego przedmiotu tylko ilość, ew zdjęcie i ta historia wydań i przyjęć.

Na tą chwilę pobrałem trialowy program Asystent Magazyn 2014 - jednak ma on stanowczo zbyt duzo opcji a ma być to łatwy i szybki program który będzie chodził na starszym komputerze postawionym na hali magazynowej gdzie uprawiona osoba będzie mogła się zalogować i wypisać/wpisać przedmiot.

Proszę o Wasze rady.

Pozdrawiam

Piotr

Może lomag?

 

Na zakończyłem zabawę tym o którym mówiłem, idzie do deinstalacji, potrzeba mi z niego 5% funkcji a nie wszystko jest intuicyjne:( próbuję zaraz ten o którym mówisz, dzięki