Program magazynowy


(Shooty) #1

Witam,

Poszukuję programu magazynowego do sklepu internetowego z oprogramowania ShopGold. Najlepiej gdyby program łączył się ze sklepem internetowym i automatycznie wymieniał z nim wszelkie istotne dane. Potrzebuję go do rzeczy takich jak:

  • zarządzanie zasobami magazynu,
  • wprowadzanie dostaw,
  • rozpoznawanie miejsca składowania poszczególnych produktów w magazynie,
  • wypisywanie faktur,
  • kompletacja zamówień.
    Wysyłamy dziennie około 500 zamówień. Produktów dostępnych w naszym magazynie jest około 20 tysięcy sztuk. Najwięcej czasu zajmuje kompletacja zamówień i generowanie dokumentów z tym związanych, tzn. wystawianie faktur, paragonów oraz poszukiwanie produktów po magazynie. Problemem jest również prowadzenie i kontrola stanów magazynowych - trzeba to robić ręcznie, co jest bardzo czasochłonne.

Bardzo proszę o pomoc w wyborze programu.


(hindus) #2

To może Subiekt? Widzę, że integracja jest możliwa - https://www.shopgold.pl/integracja-sklepu-shopgold-z-programem-subiektgt-pm-44.html


(Shooty) #3

Z tego co widzę, jest to program skupiony bardziej na zarządzaniu dokumentami i samymi transakcjami niż konkretnie magazynem, a my poszukujemy programu typu WMS.
Może WF-Mag? Widzieliśmy, że dużo ludzi go poleca na różnych forach.


(wwojteko) #4

Do wf-mag jest platforma abstore.pl gotowy sklep zintegrowany z programem. Klienci robiąc zamówienie trafia do bazy klientów i jednym kliknięciem można wystawić paragon lub fakturę. Www.abstore.pl
Pozdrawiam wwojteko