Program mailowy

(virus1010) #1

szukam programu pocztowego który:

1. Odrazu informuje mnie o nowym mailu

2. obsluguje kilka kont na raz

3. jest darmowy

4. moge np zaznaczyć aby maile np z tego źródła odrazu zostawały wywalane do kosza

(fiesta) #2

Outlook express z każdym systemem windows + mała darmowa aplikacja Pop tray do pobrania:

(Chees) #3

IncrediMail XE build 1787 http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=96&t=17 :wink:

(Stefe) #4

thunderbird

(system) #5

Tu masz programik jaki podał Serek oraz w iel przydatnych rzeczy do niego http://mj59.w.interia.pl/

(virus1010) #6

fiesta napisał że moge to zrobić outlookiem jak ustawić eby wywalał maile któych nie chce ??

(Stefe) #7

musisz to pewnie zrobic za pomoca filtrowania czy czegos podobnego

(Ricardork) #8

Proponował bym Ci Mozilla Thunderbird jest exstra i on rozwiąze twoje problemy :smiley:

(fiesta) #9

Otwierasz wiadomość od osoby od której nie chcesz otrzymywać listów (nie otwieraj załączników i w opcjach programu koniecznie wyłącz okno podglądu !!

Klikasz w nadawcę w polu od PPM i z menu kontekstowego wybierasz:

zablokuj nadawcę.......

Możesz ustalić również reguły:

Narzędzia

Reguły wiadomości

Poczta

W Poptray masz bardziej rozwiniętą filtrację wiadomości. Program może automatycznie kasować wiadomości nie tylko po adresie nadawcy ale i również po tytule wiadomości.

(fiesta) #10

Podajecie nazwy i linki do różnych programów pocztowych. Ale czy one spełniają wszystkie wymagania autora topica ??

A szczególnie:

(Stefe) #11

no ten, o korym napisalem napewno... i informuje, napewno jak jakis przyjdzie.

(Beed) #12

Wystarczy poprostu skorzystać z Tlena i po ustawieniu odpowiednich obcji spełni podane wymagania :wink:

(virus1010) #13

mozecie mi napisać jak skonfigurować tego pop traya ?? co musze wpisac przy dodawaniu konta bo pisze mi connection refused socked error cos takiego co musze ustawic ?

(Minio Dp) #14

Tylko trzeba mieć wtedy założoną pocztę w tlenie :!: :wink:

(fiesta) #15

Nzawa :arrow: Dowolna

serwer :arrow: nazwa serwera POP3

login :arrow: to co masz przed @ w twoim adresie lub czasami trzeba podać cały adres

Hasło :arrow: hasło :smiley: :smiley: :smiley:

To wszystko

(virus1010) #16

mam taki bład połączenia:

Socket error #10061

Connection refused

prosba do moderatora jak mzoesz daj mi twoj nr gg to wytlumaczysz mi to jak to poustawiac

zrobiłem tak jak napisałes i nadal jest tak jak było mam maila na wp.pl