Program Mam Talent

Siemka!

dzisiaj wystartował 2 odcinek tego programu! Jestem bardzo mile zaskoczony, świetnie wykonane jest w nim wszystko. A wy co o tym sądzicie?

Ja nic ‘fajnego’ w tym programie nie widze.

ee…

właśnie jeden z najgorzej wykonanych programów jakie są aktualnie w tv.

na tym zapleczu gdzie stoi prokop i ten drugi, sciany obdarte, a to szczegół

cały program to beznadzieja, czasami ktoś fajny wystąpi, średnio 1 osoba na odcinek.

najczęściej gadają- jestem na nie

oglądam go tylko dlatego ze tam wojewódzki jest, i chociaż on powie coś dobrego

Kolesie z yoyem byli :wink: (jojo)

Pozdrawiam.

a mi się podoba :slight_smile: czasem naprawdę można zobaczyć kogoś, kto potrafi coś wyjątkowego, a nawet jeśli nie to można się pośmiać z komentarzy “szacownego jury”

2 Fabryka gwiazd . Co 2 uczestnik śpiewa .

Rzadko występuje ktoś interesujący

czasami jest smiechowo np. : The Morders xD

przeciez to nie jest ich studio tylko to są np. teatry w danej miejscowosci przeciez chyba TVN nie bedzie malował ścian teatru

Mi się program bardzo podoba. Wreszcie coś innego zamiast tańców i śpiewów z “gwiazdami”.

Nie jest to nie wiadomo co z kosmosu wzięte, ale miło się ogląda :wink: Czasem zdarzają się prawdziwe ‘cacka’- dziewczynka śpiewająca utwór Niemena, mimo że nigdy nie uczyła się śpiewa, czy chłopaczek tańczący electric boogie+ cośtam jeszcze do muzy z Matrixa :smiley: No i czasem jest się z czego pośmiać :wink:

Jedynym plusem tego programu jest to, że nie ma występują w nim znane aktorzyny… Miałem dość chłamu typu “Jak aktorzyny się lansują” wszystko jedno czy lansowały się w cyrku, przed Szycem, czy przed Cichopek.

Poza tym to myślę, że nie warto tracić czasu na tego typu “rozrywkę”.

Co kto lubi :wink: Ja już wolę obejrzeć “Mam talent” niż po raz 5-6 ten sam nudny film.

Niby kolejna durnota, ale chociaż nie ma “z Gwiazdami”

Bo by mnie…