Program monitorujący rzeczy ściągane na dysk

Często bywa tak, że wiemy że coś sie ściąga, widać to na liczniku ale niewiadomo przez jaki program\moduł jest coś ściągane i gdzie się zapisuje. Nie mam na myśli firewalla.

:? a tak po polsku?

Może chodzi ci o to że licznik ci nalicza ściągane rzeczy a ty nic nie ściągasz… ale pamiętaj że samo chodzenie po stronach internetowych nabija licznik…

Chodzi mi o to, że coś jest ściągane ale nie wiem co, przez co, skąd i gdzie na moim dysku się zapisuje. Przez licznik widze tylko z jaką predkością jest ściągane. Chodzi np o sytuacje kiedy aktualizuje się jakiś program albo bazę wirusów w antywirze. Może to być jakiś plik tymczasowy zapisywany gdzieś na dysk ale też może być tak, że widać, że coś jest ściągane ale się nie wie przez co. Chodzi też np o streamowanie jakichś treści przez jakiś player, też w takim przypadku nie wiadomo gdzie to się zapisuje. Prościej już chyba nie mogę bo i tak już zamotałem.

Zmieniłem na prośbę temat ale teraz moim zdaniem mówi mniej konkretnie o istocie zagadnienia więc przeczy zasadom tego forum…

XEO

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Na Forum używamy polskich znaków.

Proszę poprawić pisownię zarówno w temacie, jak i w opisie problemu.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.