Program na Androida zastępujący skype, gg i kilka innych

Kiedyś czytałem o programie na Androida który miał w sobie funkcjonalność znaną ze skype, gg i tego typu podobnych rzeczy. Znacie może jego nazwę?

Ale chodzi ci o taki co umożliwia komunikację via protokół gg czy skype? Czy program tego typu ale korzystający z innego protokołu?

Do Skype’a tylko oficjalna aplikacja, do gg masz wybór albo oficjalne Gadu-Gadu, vCommunicator (tlen i gg), jest tego troche. Swego czasu miałem jeszcze Parlingo, chyba jabbera obsługuje. Każda za darmo do pobrania z marketu, płacisz tylko za transfer

To był jeden program, który obsługiwał i skype i gg i jeszcze coś, z tego co pamiętam. Wypadało by, żeby był to jeden program korzystający z protokołów skype i gg. Ale jak się domyślam takowy nie istnieje.

Jeśli chcesz przeprowadzać rozmowy głosowe to nie znajdzie się nic innego niż oficjalny klient, czat jest już złamany (jest np. w WTW, Mirandy, do AQQ chyba też jest taka wtyczka) więc duże prawdopodobieństwo, że i na Andka coś jest.

Od siebie polecam Parlingo, mój ulubiony komunikator na Androida, obsługuje coś takiego :

Więc jest i GG :smiley:

@sla17

W WTW też da się przeprowadzać rozmowy głosowe (aczkolwiek tylko jedną na razie).

Przepraszam za OT. :slight_smile:

matio dokładnie WTW jako jedyny alternatywny komunikator obsługuje protokół skype, jako że zostało one dopiero nie dawno złamany, tak że nie wydaje mi się że by istniał jakiś program na androida który obsługuje jednocześnie skype i gg.

Złamali ;)? Nie wiedziałem nawet :smiley:

To WTW jest na Andka?? Bo według tematu o ten system chodzi autorowi? :smiley:

Parlingo oraz podobny do niego uTalk - tak, można założyć konto XMPP i kontaktować się z kontaktami Tlen. Problem w tym że u mnie na Androidzie 2.1, z którego kiedyś korzystałem, po wygaszeniu ekranu zwyczajnie rozłączał.

Ja polecam już ww. [url=[https://market.android.com/details?id=pl.komur.android.vencommunicator&feature=search\_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsInBsLmtvbXVyLmFuZHJvaWQudmVuY29tbXVuaWNhdG9yIl0.vCommunicator](https://market.android.com/details?id=pl.komur.android.vencommunicator&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsInBsLmtvbXVyLmFuZHJvaWQudmVuY29tbXVuaWNhdG9yIl0.vCommunicator)