Program nagrywający obraz z kamery i posiadający funkcje:

Witam,

Poszukuję programu, który, będzie spełniał wszystkie poniższe wymagania:

  • będzie nagrywał obraz z kamery internetowej (w tym wypadku firmy a4tech);

  • będzie umożliwiał nagrywanie z dwóch kamer jednocześnie (w jednym miejscu mam dwa ekrany podpięte do jednego komputera).

  • dzielił pliki czasowo lub objętościowo (np. co godzinę lub co 1gb itp), i zapisywał je z datą i czasem w nazwie, w wybranym folderze;

  • będzie umożliwiał nieprzerwane nagrywanie przez np 4dni (z uwzględnieniem, że ma dzielić pliki video na części, jak opisałem wyżej);

  • po tych przykładowych 4 dniach, ma nadpisywać najstarsze pliki plikami nowym z aktualna datą (po to żeby nie zawalić dysku);

ewentualnie coś takiego: program umożliwia ustawienie 100 plików video do nagrania, z czego każdy jeden zawiera godzinę materiału video.

pierwszy nagrany plik, będzie nadpisany przez 101 (sto pierwszy) itd.

  • oczywiście program powinien mieć różne ustawienia zapisywanego video (tak, aby wyciągnąć najlepszą jakość jaką oferuje ta kamerka)

  • program powinien być darmowy (do wykorzystania promocyjnego (nie wiem czy traktować, je jako komercyjne))

  • ewentualny detektor ruchu, choć to nie jest wymagane

O co chodzi: mam ekrany TV ustawione w różnych częściach miasta. Lecą na nich różne filmy promocyjne miasto. Tv podłączone są do komputerów znajdujących się poniżej w obudowie ( win xp, 250gb dysk , reszty bebechów nie ma sensu wymieniać). Do tego są podłączone zwykle kamerki internetowe, ale niestety soft do nich dołączony nie spełnia moich oczekiwań. Od dwóch dni próbuje znaleźć coś co będzie ok, ale po instalacji i testach ok. 15 darmowych programów zwątpiłem i zwracam się z prośbą do Was o pomoc.

Kamerki są po to, aby odstraszyć potencjalnych wandalów. Rejestrowanie obrazu przez ok 4 dni wydaje mi się optymalne. W razie dokonania aktu wandalizmu, nagranie było by udostępnione odpowiednim władzom.

Program musi być darmowy (to już niestety nie ode mnie zależy). Pliki wideo będą przechowywane na tym komputerze… więc nie są konieczne opcje z automatycznym wysyłaniem video na email itp.

Z góry dziękuję za za pomoc.