Program nawigacji na symbian (Nokia C5)

Witam.

Szukam programu typu AutoMapa, który będzie działał bez połączenia z internetem i nie będzie pobierał pakietów danych. Ma korzystać z samego GPSa w budowanego w telefon Nokia C5-00. Na telefonie jest system Symbian 9.3. Program powinien być w języku polskim, bezpłatny lub płatny.

Nokia maps 3 od nokii, ma mapy offline z lektorem lub garmin mobile xt - płatny, ustępuje pokryciem i po względem interfejsu automapie, ale na symbiana nic lepszego poza te 2 nie ma. Pomijam sygica, route66, tomtom ze względu na jeszcze gorsze pokrycie mapkami.

Zapomniałem dodać, że chcę ten program zainstalować kopiująć pliki z internetu bezpośrednio na kartę pamięci i włożyć kartę do telefonu. Daltego tak bo przez kabel program Nokia Ovi Suite rozpoznaje telefon ale nie można nic zainstalować ani nawet przeglądać zawartość a program Nokia Map Loader nawet nie wykrywa telefonu przez kabel.

 

Czy Nokia maps 3 to darmowy program?

Czy jest automapa na Symbiana?

Oryginalnie C5 powinna mieć wgrane Ovi mapy od nokii, prawdopodobnie w wersji 3 ( u mnie na 6220c były w starszej wersji). Jeśli jednak nie działa z jakiegoś powodu tryb połączenia z komputerem (w ustawieniach połączenia USB ma być ustawiony tryb połączenia na Nokia Suite) to będzie problem wgrać mapki. http://www.nokia.com/pl-pl/pomoc/produkty/c5-00/userguidance/?action=singleTopic&topic=GUID-E7747F4E-DA0B-4F6C-83F7-E216451D9E6B

Automapy na Symbiana nie ma, jedynie na windows mobile i androida.