Program nie jest przeznaczony do uruchomienia w systemie Windows albo zawiera błąd. Zainstaluj program ponownie, uż

Witam

WIN+R

 

%SYSTEMROOT%\SYSTEM32\COMPMGMT.msc /s

 

Kto jest Właścicielem dysku C (TrustedInstaller) ?

 

Zapasowe kopie plików :

 

C:\WINDOWS\ WINSXS

Poczytaj trochę na temat dysków SSD, po pierwsze nie zalecane jest przenoszenie systemu na dysk ssd, a wiem to z autopsji, mimo że producenci udostępniają oprogramowanie do tego i tak nie jest to wstanie zapewnić 100% efektu, tak jak w Twoim przypadku teraz zajmuje Tobie więcej czasu szukanie rozwiązania, co w końcu zaowocuje formatem, na liczne błędy i problemy.

W moim przypadku wyglądało podobnie, po przeniesieniu systemu stos błędów zapytań … nawet sie nie wachałem nad formatem, czysta instalacja przynosi oczekiwany rezultat oczywiście jeśli sie posiada orginalny nośnik windowsa.

Tutaj masz opisaną moja sytuację

http://forum.dobreprogramy.pl/optymalizacja-systemu-pod-dysk-ssd-t497638/

Udało mi się przywrócić kopię systemu na ssd i na razie działa.

Problem prawdopodobnie pojawił się po wprowadzeniu zmian w systemie w celu optymalizacji systemu na ssd, z linka który podałem w pierwszym poście. 

Mam dysk 120gb intel 530 na system i programy. Mam uruchomionych wiele programów jednocześnie, użycie ramu dochodzi czasami do 80-90%. Codziennie hibernuję ponieważ uruchamianie programów, zakładek to strata czasu. Podczas hibernacji na dysk zapisuje się cały ram czyli 12gb każdego dnia + dane w ciągu dnia więc liczyć tak z zapasem 20Gb dziennie, ile wtedy wytrzyma taki dysk?

Dlatego przydało by się chociaż trochę ograniczyć zapisy więc zdecydowałem się na optymalizację systemu. Czy używał ktoś programu SSD Fresh i jest on bezpieczny?