Program obslugujący gry z ps2

Potrzebuje jakiś program który odtworzył by mi gry z ps2. Słyszałem kiedyś ze jest taki, a gier na ps2 jest dozo ciekawych i tez takich które sie nie doczekały wersji na pc. Jsk ktoś wie jaki to program i wie z skąd go pobrać to od razu niech wytłumaczy jak go uruchomić i co dalej robić.

Oczywiście że są , wystarczy wpisać w google emulatory ps2 . Nie licz jednak na płynną grę , jedynie co możesz osiągnąć to pokaz slajdów .

Noo musiz miec super kompa żeby Ci dobrze działały,.

to prawda są emulatory nie tylko ps2-ale musisz mieć mocnego procka ja mam kore duo E6850(3ghz) i u mnie lekko sie przycina da się pograć ale nie każda gra działa ja mam ich ponad 50 i działa tylko onimusza warolds więc lepiej kup plejkę warto jest sporo fajnych gier których nie ma na kompa jak chociaż resident evil albo metal gear solid(pierwsze części)sam myślałem o emulatorze game cube bo chciałbym zagrać w metal gear solid twin sneyk

A na athlonie 3500+ 2,20Ghz jak będzie chodzić? zresztą na takim kompie jak mam w podpisie?

na twoim kompie raczej nie pograsz na chacie mam mojego starego kompa(gra na nim 6letni bratanek)jest tam procek althon3000+ podkręcony do 2.2GHZ i działa to jak pokaz slajdów .obsługa emulatora nie jest wcale prosta trzeba ściągnąć bios konsoli PAL-do gier europejskich NTSC-amerykańskich itd.potem skonfigurować klawiaturę dżwięk napęd orginalną grę przerobić na coś w rodzaju obrazu płyty i dopiero grać-dużo zachodu-a gra niewarta "świeczki"POZDRO!