Program obsługujący wypożyczalnię Płyt DVD

Witam

Mam do napisania program który będzie obsługiwał wypożyczalnię płyt z filmami na DVD.

Program mam zrobic w netbeansie za pomoca UML-a/ javy.

Uzytkownikami systemu moga byc: Pracownik,

Klient. Klasy : Film, Tytul_filmu, Zamowienie, Logowanie, cos w tym stylu. Jako ze nie zabardzo orientuje sie w programowaniu chciałbym ten projekt komuś zlecic.

Ktoś się podejmie?? Oczywiscie za opłata .

Nie chodzi mi o jakis rozbudowany projekt, wystarczy zeby mial pare klas i kilka zmiennych.

Piszcie jak coś na pw. Podam wiecej materiałow na podstawie których napewno realizacja projektu bedzie o wiele szybsza. Pozdrawiam i czekam na odp.

To jest projekt poziomu najwyżej szkoły średniej (bo na pewno w rzeczywistym sklepie czegoś takiego nie zastosujesz). Coś takiego chcesz zlecać? Nie tędy droga. Zaliczysz przedmiot i co z tego? Nic z tego na przyszłość nie będziesz miał. A tak to zawsze Javę będziesz znać na tym podstawowym poziomie.

Odpuść sobie UML’a. Owszem możesz generować z diagramów klas strukturę projektu, ale to nie Twój poziom. Takie coś jest przydatne przy bardziej rozbudowanych projektach.

W których szkołach średnich robi się takie rzeczy? Mi to wygląda na klasyczne zadanie ze studiów.

Jasne, że takie zadanie może wystąpić w szkole średniej. Miałem ostatnio do napisania program, w którym można wprowadzić dane do tabeli, następnie sortuje lub wyszukuje wg. danego pola w tabeli, również usuwa i dopisuje dane, wszystko zapisywane w pliku elementowym. Różnica może polegać na wykorzystywanym języku programowania do danego zadania.

No nie będę się kłócił, po prostu nie słyszałem, żeby w szkołach średnich uczono UML. Zgaduję, że takich jest raczej niewiele.