Program OPERA - jak zmienić stronę startową?

Zainstalowałem program Opera. Na ekranie ukazała się ikona zainstalowanego programu. Jedak klikając
w nią otwiera mi się strona www.euro.com.pl i to za każdym razem. Co robić ?

@ryza1937 Popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Dobrze dobrany tytuł wstępnie informuje o tym, czego dotyczy Twój problem. Jednocześnie pozwala zaoszczędzić czas innym użytkownikom forum. Tym sposobem zwiększasz swoje szanse na szybkie rozwiązanie problemu. Pozdrawiam.

1 polubienie

Zmień strone startową na dowolną własną.

Ja nie potrafię tej ustarki nazwać Prosze o pomoc !!!
.

Opcje.Strona Startowa i wpisujesz swoją.Ewentualnie sprawdż komputer na szkodniki

Jak się to robi ? Pomóż !

Zainstaluj normalną przeglądarke np. Google Chrome albo Mozilla Firefox, Opera skończyła się na 12.18 kiedy Presto umarło.

Odyniec po co dajesz odpowiedź niezwiązaną z tematem? Jak zainstaluje inne przeglądarki dalej nie będzie wiedział jak zmienić stronę startową.

ryza1937 odpal Operę kliknij w menu–>ustawienia -->przeglądarka–>przeglądarka–>po uruchomieniu przeglądarki–> otwórz wybraną stronę lub zestaw stron.

Po uruchomieniu przeglądarki kliknij w lewym górnym rogu i wybierz: “Ustawienia”.
Po otwarciu okna z ustawieniami masz opcję “Po uruchomieniu przeglądarki” i trzy opcje do wyboru:

  1. Otwórz stronę startową
  2. Kontynuuj poprzednią sesję
  3. Otwórz wybraną stronę lub zestaw stron (Wybierz strony)
    Opera to całkiem przyzwoita przeglądarka wbrew poglądom tych którzy wmawiają Ci abyś zainstalował “normalną” przeglądarkę. Wybór należy do Ciebie.
1 polubienie