Program p2p bez konieczności udostepniania

Poszukuję programu p2p, ale takiego, gdzie nie ma konieczności udostępniania własnych (bądź właśnie ściąganych) plików. Na takiej zasadzie, na jakiej działa SoulSeek, ale przydałaby się możliwość ściągania nie tylko muzyki, ale dowolnych plików.

Czyli np. odpada eMule, bo tam automatycznie udostępniane są pliki, które ściągasz (choćby już podczas samego ściągania).

Tak więc, czy mogę prosić o pomoc w tej sprawie??

sprobuj BearShare i w ustawieniach nie musisz ustawiac udostepniania wlasnych plikow ale swoja droga siec P2P wlasnie na tym polega bo inaczej nikt nic by nie sciagnal bez udostepniania :slight_smile: wiec nie badz samolubem :slight_smile:

Wątpię żebyś taki program znalazł :lol:

Coś za coś (łac.qui pro quo) :wink:

Nie jestem, ale mam kompa w sieci, gdzie admin banuje za wysyłanie czegokolwiek przez p2p. Za to ściągać wolno… Wiem, że dziwne, ale to nie moja wina, gdybym mógł, z chęcią bym udostępniał.

Wypróbuj EdonkeyLite, tyle tylko że rezultatem nie udostępniania będzie wolne ściąganie. :slight_smile:

BearShare lite ale bedzie sie wolnej sciagalo jezeli nie udostepnisz :slight_smile:

Hmm… A jak w BearShare podłączyć się do sieci??

To nie jest dziwne ale nienormalne.

Jeśli płacę za internet to mam prawo ściągać i wysyłać co chcę i gdzie chcę, a operatorowi danej sieci g**no do tego.

Płacę i wymagam, a jeśli mi się nie podoba dyktatura operatora to go zmieniam w końcu jest wolny rynek i konkurencja.

Tylko widzisz, problem jest taki, że to jest sieć akademikowa i za ten internet się nie płaci, więc jednocześnie nie można wymagać…

Kosimus p2p wiesz co to za sieć. Jej zasada mówi jasno. ;]

Chyba że tak, nie płacisz nie wymagasz.

P2P polega na wzajemnej wymianie plików także coś za coś.

A SoulSeek?? :slight_smile: Też p2p, ale z możliwością nieudostępniania. Tyle, że można za to zbanować usera.

Bo łamie zasady sieci. To jest sprzeczne z zasadami sieci. Trudno to zrozumieć.