Program partnerski - potrzebna pomoc

Witajcie użytkownicy dobreprogramy.pl

Mam pytania dotyczące programu partnerskiego, który jest dostępny na DB.
Nie mam do czybienia zbytnio z skarbówką więc nic nie wiem…

  1. Kasę, którą wypłacę jak będzie te 100zł muszę od razu odprowadzić podatek czy raz na rok nie licząc ilość wypłat ?
  2. Jak zrobić by najlepiej na tym wyjść ?

Jestem osoba pracującą na mowę o pracę.

Najlepiej od każdej wypłaty zapłacić :wink:

Ile ? 18% ?

Ja bym najpierw zarobił pierwsze 100zł a potem się martwił o podatki.

A ja z tych, którzy wolą wiedzieć wcześniej niż potem.

Zresztą idę jak burza ! Jeszcze około 50miesięcy i będę wypłacał :wink:

Jak dobiję do 100 to bloga o tym skrobnę :slight_smile:

1 polubienie

Ja też :wink: Ty za 2msc a ja za 50msc więc nie zdublujemy swoich wypowiedzi :smiley:

Jeszcze nie masz 100zł? Ja mam już dawno…
.
.
.
A nie, przecinki mi się pomyliły :wink:

1 polubienie

Na razie można spokojnie wywnioskować że ok 70% naszych czytelników korzysta z adblocków :slight_smile:
I CHWAŁA IM ZA TO!!

1 polubienie

Ty dużo piszesz to pewnie niedługo ten wpis się pojawi :slight_smile:

Zaliczkę na podatek odprowadzasz za każdy miesiąc, w którym coś zarobiłeś, do 20-go dnia nastepnego miesiąca. Domyślnie jest to 18% (lub 32%, jeśli jesteś w II progu podatkowym). Niemniej można też zgłosić wcześniej do urzędu skarbowego, że chce się być opodatkowanym ryczałtowo. Wówczas obowiązuje stawka 8,5%.

Podstawy rozliczeń są opisane u nas na stronie programu partnerskiego (w FAQ). Co do zasady schemat jest identyczny jak przy wynajmie mieszkania, a porad na ten temat można znaleźć trochę w internecie, więc warto poczytać :slight_smile: My niestety nie możemy pomóc, prawo nie daje nam podstaw do jakichkolwiek kontaktów z Waszym urzędem skarbowym (inaczej niż przy zatrudnieniu, gdzie to pracodawca odprowadza zaliczki).

Zarobiłeś, chodzi o moment wypłaty progu 100zł ?

Tak :slight_smile: Dopiero wtedy stan Twojego co by nie było “wirtualnego” konta zamienia się faktycznie na pieniądze.

1 polubienie