Program Play i brakujące skrypty

Witam
Podczas uruchamiania programu Play na Windo1 2 3 4 ws 7 za każdym razem pojawiają mi się takie komunikaty jak brak skryptów do Play.
Jak mam to poprawić ?

Strzelam, że wystarczy zainstalować ten program, by się to naprawiło.

Spróbuj uruchomić program jako Administrator.

Już tak zrobiłam ale nic to nie pomogło nadal przy uruchamianiu pojawiają się te skrypty jedna po drugiej.

A co ma do tego IE ?

Bo masz pewnie IE8 a “program” tworzony na “Windows 7 z nowszym IE”, stąd autor programu pewnie nie badał co jak ktoś ma dalej IE8 (i np. wyłączył i nie aktualizował) i widać nie wiedział jak wykrywać stary IE.

Np. strona główna już nie wspiera nawet IE11 (raczej nie znalazł się wolny czas by próbować je uruchomić na jakieś 2 lata), ostatnią ostoją jest forum i co zrobią twórcy discourse np. na razie robią skrypty co naprawiają zbiornik “spoiler”. Taki jak ten w cytacie:

Summary

This text will be hidden

IE11/Edge go nie wspiera https://www.w3schools.com/tags/tag_details.asp

Masz zainstalowane Visual C++ i NetFramework (najnowsze wersje)?

Pozdrawiam

1 polubienie

Nie korzystam z IE a domyślną mam Chrome.

Nie musisz korzystać, masz dalej IE8 to zaktualizuj do 11 wersji i ponownie wyłącz by nie było ikonek w menu start.

Mam IE zaktualizowane do 11 ale nie wiem o jakie ikony chodzi ?

Na przykład na spisie programów:

A wyłączy (ukryje ją) to odznaczenie:

obraz

obraz

Zrobiłam wszystko tak jak napisałeś i nic to nie pomogło nadal te ■■■■■■■■■■ wyskakują.
Nie wiem czy się dobrze rozumiemy, chodzi mi o uruchamianie takiej aplikacji Play i po kliknięciu Połącz wyskakują te ustrojstwa.

Musisz pobrać inną przeglądarkę, taką jaką masz napisane w aplikacji.

Mam najnowszą wersję Chrome i Firefoxa nic to nie daje.

Spróbuj uaktualnić aplikację do najnowszej wersji. Jeśli to nie pomoże, zgłoś to do pomocy technicznej Play, może to poprawią.

1 polubienie

Mam najnowszą wersję.

Najlepszym rozwiązaniem będzie kontakt z Pomocą Techniczną Play.