Program pocztowy w firmie

Witam wszystkich.

Poszukuję programu pocztowego do pracy w firmie, ale chodzi mi o program z którego może korzystać każdy pracownik po zalogowaniu się. Każdy z pracowników powinien mieć indywidualny login i hasło i chciałbym wiedzieć, kto, kiedy jakiego maila wysłał. Chodzi głównie o to, żeby móc pracować w grupie i nie tworzyć jakiegoś centralnego bazowego komputera, a pracować na wielu. Program może być komercyjny.

Czy w ogóle istnieje taki program pocztowy? jeżeli tak to proszę o podanie jedynie jego nazwy jeżeli znacie, resztą sam sie zajmę.

Dzieki i proszę o odpowiedź :slight_smile:

Ale chodzi o to, żeby każdy użytkownik miał swoje konto, ale jednocześnie wgląd do korespondencji innych użytkowników? Czy tylko ty jako “nadzorca” niewolników chciałbyś mieć na te wszystkie korespondencje wgląd? Doprecyzuj.

Chyba o to, żeby wszyscy użytkownicy korzystali z jednego konta, ale aby było wiadomo, kto co wysłał.

Tak dokładnie, chodzi mi o to żeby każdy z użytkowników miał swoje konto, ale żyby były np. logi, kto, co, kiedy i gdzie wysłał. I czywiście żeby każdy użytkownik miał wgląd do wszystkich maili.

Włączyć przekazywanie wiadomości w kliencie pocztowym/serwerze pocztowym, lub na stałe ustalić szablon maila, z wypełnionym polem “UDW” z listą adresów zainteresowanych.

To wariant prosty.

Gorzej, jeśli również korespondencja odbierana ma być rozprowadzana do wszystkich.

Dzięki, ale własnie najlepiej mi chodzi o cos takiego, że np. trzymasz program na serwerze gdzie sciaga wszystie maile, i odpowiednia osoba logujac sie może korzystac z programu pocztowego. Jakies pomysły? Czy jakiś program pocztowy posiada takie funkcje kont użytkowników?

MS Exchange Server.

Dodane 16.02.2010 (Wt) 14:03

Ewentualnie coś w ten deseń: http://www.dobreprogramy.pl/CodeTwo-wyd … 15569.html

Dzięki o coś takiego mi chodzi, ale czy jest jeszcze coś podobnego? Bo ten program niestety jak ma ładować 1000 maili to zajmuje to z 15 min. Czy jest jakaś alternatywa?