Program pocztowy zamiast Mozilla Thunderbird?

Hej, takie pytanie, co zamiast tego proramu polecacie? Korzystam z MT od dawna, ale od jakiegoś czasu się chrzani, nie łączy się z kontami, wyskakują jakiś głupie komunikaty o wprowadza hasła na nowo, raz to coś daje, a raz nie, jednym słowem do bani jest ten program. Mam podpiętych jakieś 7 kont pocztowych i poszukuję takiego oprogramowania, które ładnie - automatycznie te konta obsłuży wraz z konfiguracją.

Jest alternatywa Microsoft’u, ale osobiście nie polecam. Może po prostu spróbuj przeinstalować MT w nowej wersji. Ja też tego używam od dłuższego czasu i wszystko jest ok. Z tym wprowadzaniem haseł na nowo też miałem problem ale po aktualizacji ustało.

1 polubienie

Dokładnie, sprawdź czy masz aktualną wersję 52.7.0 bo czasem się blokowała aktualizacja tego programu. Z moich obserwacji jest to obecnie najstabilniejszy program pocztowy, choć oczywiście ma swoje wady. Potrafi działać z profilem zajmującym ponad 200GB :wink:

Mam tą nową wersję, przeinstalowałem również program i raczej nic z tego nie będzie. Aktualnie korzystam z netu z komórki, może to ma jakieś znaczenie, choć gdy korzystam ze stacjonarnego, to również się te hece dzieją, ale wtedy czasami, teraz non stop, praktycznie muszę się logować na każde konto pocztowe przez www.

Używałem różnych programów pocztowych (w tym MT) i miałem podobne komunikaty - moim zdaniem to wina niechlujnej konfiguracji serwerów pocztowych, zwłaszcza IMAP, celują w tym WP i Onet. Nie miałem takich komunikatów ze strony profesjonalnych serwisów hostingowych. Nie chcę tutaj robić reklamy ale znajdź w necie ranking takich serwisów i załóż sobie płatną skrzynkę na jednym z nich - zero problemów.

1 polubienie

Dodatkowo jeśli to poczta wp, to oni aktualnie są na etapie przebudowy (łatania) infrastruktury na pełny https, przez co też mogą występować jakieś przejściowe błędy.

Nie wiesz jak długo to trwa?

Z3s ujawniło błędy w zeszłym tygodniu, ale czy wcześniej już próbowali coś z tym robić to wiedzą tylko oni.

Jeśli używasz Avasta to on jest problemem https://support.avast.com/pl-pl/article/91/