Program pocztowy

uzywam outlook expressa, na jaki program powinienem go zmienic?

jezeli ci odpowiada OE to nie zmineniaj, a jak chcesz cos bardziej zaawansowanego to darmowy Thunderbird albo komercyjny The Bat!

The Bat! 3.01 Profesjonal.Komputer Świat Ekspert Najnowszy numer 5/2005- dostępny w kioskach za 9,90zł

:smiley:

ja polecam TB

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=17&id=555

Thunderbird polecam bardzo dobry :smiley: :smiley:

Pod Windowsa zdecydowanie Thunderbird. Prosty w konfiguracji i obsłudze, rozbudowane filtry, ochrona antyspamowa, możliwość instalowania rozszerzeń.

POLECAM

mozilla thunderbird

juz zainstalowalem tb i jestem zadowolony. Przyjemniejszy w uzyciu niz outlook. A co powiecie na temat the bat

=D> :smiley:

:lol:

program pocztowy :smiley: , który w zasadzie różni się od innych tym, że trzeba za niego zapłacić :stuck_out_tongue:

osobiście nie mam do niego przekonania… zbyt często wychodzą do niego poprawki i różne bety… dobrze zrobiłeś instalując THB :slight_smile:

the bat? hmm… troche inny… jak odbierasz maile w pelnym html to nie dla ciebie. bardzo duzo opcji konfiguracyjnych.

a to thunderbirda kilka przydatnych wtyczek (oczywiscie IMHO)

http://www.stefe.webpark.pl/free-soft-l … d-add.html

Dlaczego? Ma on problemy z obsługą? Jak temu zapobiec?

on poprostu nie obsluguje pelnego html… przynajmniej przy odczytywaniu takich maili (mowa o the bat… thunderbird ma wybor).

No właśnie to jest jego minus, a zastanawiałem się, dlaczego tak jest :expressionless: Dzięki.

A własnie ze plus .

Wiadomosci html-u czesto ,a parawie zasze sa wkorzystywane przez wirusy i do instalowania wirusów. The Bat! ma własną przegladarkę i nie kożysta z systemowej .

Użuwam tego programu w róznych wersjach od conajmniej 3 lat i nigdy nie miałem z tym problemów.

Zresztą i tak wyłączam podgląd html . Tylko text. i można spac spokojnie. :smiley:

Jedyny minus The Bat! to że nie wspłprccuje z antywirusami . Trzeba wtyczki . I to jest problem da laików.

Za cenę 9.90 zł lepeszego nie znajdziesz !!

:smiley:

Ps.

Co do wypowiedzi DUCH -a że - “zbyt często wychodzą do niego poprawki i różne bety”. To też jest zaleta :smiley: Tak samo jak sygnatury do antywirusów wycjodzą co 4 gdz od pewnych producentów antyvirusów.

:smiley: :smiley: :smiley:

to jest wada tego programu i tyle… wiadomosci html jakie osobiscie odczytuje pochodza jedynie z prenumeraty kilku serwisow niusowych (do tego jeszcze dochodza kanaly RSS)… bez mozliwosci odczytu html te wiadomosci staja sie bezsensowne… niemozliwe do zrozumienia. w thunderbirdzie mamy wybor, mozemy uzywac widoku tekstowego i widoku html (i to mozemy nazwac plusem, a nie brak czegos). i nigdy nie spotkalem sie z wirusem czy czyms podobnym w takich wiadomosciach.

sam tez uzywalem bardzo dlugo the bat… nawet pare lat temu (jak jeszcze nie bylo wersji gazetowych) kupilem licencje na niego (v 1.xx)… okazalo sie, ze nastepna wersja o numerku 2 byla dla mnie juz platna (pomijam te gazetowe… za nie tez musial bym i tak zaplacic).

dodatkowym argumentem za thunderbirdem jest wbudowany niezly czytnik grup dyskusyjnych… w the bat trzeba sie troche nameczyc zeby uzywac grup.

do tego thunderbird jest calkowicie darmowy, nawet do zastosowan komercyjnych… i zmiana na kolejny numerek nie pociaga za soba dalszego placenia… tak jak to jest w the bat (dodam, ze mam tez wykupiona licencje np. na total commander i tu nie musze sie martwic o kolejne wersje programu).

Polecam Incredi Mail jesy naprawdę dobry, za bardzo kolorowy, ale dobry. :slight_smile:

heh… IMHO to jeden z gorszych klientow jakie widzialem

że tak dodam od siebie :smiley:

co do “Incredi Mail” nie wiem czy u wszystkich czy tylko u mnie, ale ja mam skrzynke na Interii i jak ktoś wysyłał mi z tego programu jakieś załączniki to niestety nie dochodziły, niby istniały ale nie dało sie je pobrać :frowning: no i założyłem na WP i tam dochodzą - więc takie male ale.

I jeszcze jedno może i fajny i kolorowy, ale mnie osobiście wnerwiają te jego reklamki, linki, ikonki itp. co przychodzą z e-mailem.

A co do “The Bat!” to konfiguracja i liczba opcji mnie wręcz przeraziła…

dlatego polecam Thunderbirda. Mały, prosty, a jak coś to dodać też coś można :smiley:

Ja mam Nortona i przy sciaganiu poczty przez THE BAT pojawia sie ikonka ze Norton skanuje poczte :?

Nie mam The Bat, ale mam antywirusa który współpracuje z każdym klientem. Po prostu wskazuje mu się które porty ma skanować i już. Idealne rozwiązanie. A program nazywa się Doctor Web.