Program pocztowy


(Ks Kamilp Nr 8) #1

Tematy:

Osobiscie polecam Opere i jej klienta poczty M2.


(Monczkin) #2

nie do końca zadzam się z przedmówca - jak każdy program, trzeba poprostu umieć go obsługiwać. Ja używam expresa i jakoś nie mam problemów :slight_smile:

tum niemniej polecam http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=555


(Golden Finger) #3

A ja zdecydowanie uważam, że takie podejście do Outlook Express'a jest błędne. Używam go już kilka lat i nigdy nie miałem z nim problemu. Próbowałem używać inne programy pocztowe np. The Bat! czy klient poczty z Opery i żaden z nich mi nie "leżał".

Nie wiem co Ci sprawia kłopot w tym programie, że aż tak reagujesz.

Monczkin ma rację. Żden program nie wykona za nas pewnych czynności i każdy alternatywny może sprawiać nam problemy.

Pozdrawiam 8)


(system) #4

Jestem tego samego zdania co Golden Finger...

Wg. mnie najlkepszy jest właśnie Express :smiley:


(Adarek) #5

Tobie chyba chodzi o program sprawdzający skrzynkę co jakiś czas i powiadamiąjący o nadejściu wiadomość.Takie coś robi np: Internet Drummer 2.0

Programem poczowym który ma te funkcje jest np:IncrediMail .Dostępne są do niego polskie nakładki.


(Golden Finger) #6

Polecam bardzo dobry program

PopTray 3.03 Kliknij dostępny w Vortalu

Używam go od dłuższego czasu, wg mnie jest extra, ma możliwość ustawiania reguł, kasuje niechcianą pocztę na serwerze, ustawiasz częstotliwość sprawdzania poczty, masz głosowe powiadominie etc.

Pozdrawiam 8)


(inż. Piniol) #7

darmowy Foxmail 4.1


(Jablek 88) #8

ja polecam i the bat ! i Outlocka :stuck_out_tongue:


(Tuwaras) #9

Problem z wyborem klienta pocztowego, to drugi obok wyboru odpowiedniej dla siebie przeglądarki intenetowej problem, jaki nurtuje dziesiejszego internautę. Osobiście używam Outlook'a 2003 i jestem z niego zadowolony. Co to Outlook'a Express'a uważam, że na poważnie jest to totalne badziewie. Nie prezentuje on niczego czym na poważnie mógłby zachwycić przeciętnego użytkownika Internetu, no chyba że zasobem dziur i niedoróbek. Warto także podkreślić,że Twój problem może być związany z nieumiejętnością obsługi Twojego klienta pocztowego. Myślę, że najodpowiednią propozycją dla Ciebie będzie, podobnie jak poradził Ci Jamaica wybór Opery 7.50. Jest to tak zwane 2 in 1. Znakomita przeglądarka internetowa i jednocześnie klient pocztowy, który na bieżąco może sprawdzać, Twoją pocztę, zgodnie z Twoimi preferencjami. Serdecznie polecam. Jak dokonasz już wyboru, napisz jaki on był...

Pozdrawiam, Morfeusz :slight_smile:


(Ks Kamilp Nr 8) #10

Moze byc pomocny ten programik:


(Annaorkisz) #11

Ja bardzo lubię ten program: EzPop 3.70 (jest to co prawda wersja beta, ale autorzy chyba nie będą jej dalej rozwijać; szkoda;). Szybki, malutki, łatwo konfigurowalny, ma opcję blokowania pop-up'ów w dowolnej przeglądarce, umożliwia szybkie wysłanie poczty, ma filtr antyspamowy...i nie pamiętam, co jeszcze. Ponadto cieszy moje oczy uroczym gadżetem na pulpicie (ma opcję zmiany skórek)

http://ezpop.hoverdesk.net/