Program podobny do nowych MS Office

Koleżanka mojej koleżanki nie jest moją koleżanką ( moim skromnym zdaniem).

Czy to znaczy, że mam nie pomagać? A może powinienem wymagać wynagrodzenia?

W/g Ciebie starsza osoba ile ma latek? Na mój gust staropanieństwo rozpoczyna się od 35 lat (~ circa).

Tego nie mogę napisać.

vide tak na szybko @Astor444 , @januszek , @Bogdan_G i wielu, wielu z tego forum - chłopie opamiętaj się, nie powielaj sterotypów…

Faktycznie są różne steoretypy, jak np. że gracze to młodzi chłopy - okazało się, że gracze to często ludzie w średnim wieku i płci żeńskiej. Staram się ich nie powielać. Natomiast to, że starsze osoby mają problemy z przyswojeniem sobie obsługi komputera znam z własnego podwórka.

Bo? Ile Kolega ma latek ( jeśli to nie tajemnica)?

Ale ja mówię o podwórku DP. Także proponowałbym nie ogólniać…

I debata. Skoczę po jakiś popcorn i colę. :joy:
A tak poważnie. Dobra alternatywa dla MS Office to np. Libre Office lub Open Office. Ja używam tego pierwszego i mi wystarcza. :smiley:

Ja mam prawie 30(16 lutego mam urodziny), ale ile ma moja uczennica, to pisać nie powinienem. Może nie mam na DobrychProgramach znajomych, którzy by nie znali w realu, jednak nie wypada.

Właśnie mam włączoną wstążkę w LibreOffice i ją testuję. Jednak nie korzystałem z MS Office w wersji ze wstążką, a ta osoba potrzebuje znajomości z MS Office w swojej pracy, gdzie korzystają z MS Office.

Nooo… Jeszcze nie łapiesz się na moje zapatrywanie się w tej kweasti

Trafiłem do forumowej Gerontokracji? :stuck_out_tongue_winking_eye:

A tak na poważnie to jakie suplementy diety łykasz?

Gips i kreda z Lidla?

A Ty kocie bury łapiesz się na ten rocznik ‘35’, że zabierasz głos?

Takie zielone, i takie szare :stuck_out_tongue_winking_eye:

Algi . ?

Kurna chata! Trafiłem na oddział geriatrii?! :cold_face:
Czyli po 60 tylko :skull_and_crossbones:
To dopiero Dobry Program… :star_struck:

Koluniu… Nie schlebiaj sobie. Życzę Ci dobrego samopoczucia po 60-tce.
Pamiętasz: Ten się śmieje ostatni (itd)…

1 polubienie

@nintyfan sorry, że się taki offtop zrobił :slight_smile:
@anon2166525 ja już prawie na geriatrii :slight_smile:

@nintyfan co do stereotypów wiekowych i komputerów - ignoruj wszystkie, życie Cie jeszcze nie raz zaskoczy. Kilka lat temu prowadziłem zajęcia informatyczne na uniwersytecie trzeciego wieku - było to piękne miejsce do obalenia wszelakich stereotypów, o ile obecnie osoby, które zaczynały od zx spectrum, albo wczesniej mają już swoje lata, o tyle wtedy nie było to tak odległe. Wśród słuchaczy miałem osoby od lat około 40 do … prawie 90, szok, prawda? Mnie to już nie dziwi.

Zaskoczeń było wiele, jak to, że np 3 panie w wieku około 40 lat nie potrafiły włączyć wspólnym wysiłkiem jednego monitora, lub pan w wieku 85 lat (zapytałem o wiek), który na drugie zajęcia przyszedł zafascynowany z własnym laptopem, którego kupił po pierwszych zajęciach i pokazywał mi z pasją swoje odkrycia… i kilka tygodni później pani w wieku 78 lat (też zapytałem…) przyszła z nowym laptopem i pytaniem jaki powinna kupić sobie dostęp do internetu i innymi ciekawymi pytaniami… Takich przykładów można by znaleźć pierdylion pewnie. Ja mam jeszcze kilka ale nie związanych już z informatyką bezpośrednio…

Kursów tego typu, szkoleń prowadziłem kilka i nie raz zaskakiwała mnie ignorancja na wiedzę młodych ludzi, teraz już mnie to w ogóle nie dziwi :slight_smile:

Mógł ktoś napisać, że język ustawia się w zupełnie innym miejscu (ustawienia onedrive). Trzeba wejść na Google, wpisać onedrive, kliknąć w link, kliknąć w koło zębate i kliknąć w English (chyba).