Program podobny do TubeCast Windows 10

Witam

Otóż mam taki problem. Potrzebuje programu do streamowania filmów m.in z Youtube na tv (Sony Kdl 46hx720) Jedynym sposobem jest streamowanie przez DLNA. I jak z telefonu na którym mam androida nie jest to problem bo używam apki AllConnect tak z windowsem jest trochę gorzej. Szukałem szukałem i znaleźć nie mogłem. Aż w końcu znalazłem aplikacje TubeCast. Pobrałem i to jest to jednak jest problem. Program w wersji darmowej działa przy streamie tylko 20 razy. No a nie o to chodzi przecież. Chciałem kupić go tylko nie mam karty płatniczej/kredytowej. I dlatego szukam innego programu o podobnym działaniu. Chyba ze można zapłacić za niego w inny sposób to proszę o podpowiedzi. Dziękuje za pomoc :slight_smile:

W Windows Store możesz płacić PayPalem. PayPala możesz doładować zwykłym przelewem, czyli nawet w okienku na poczcie.

No i taki miałem zamiar ale gdzie nie przeczytam to widzę ze Windows do PayPala musi mieć podpiętą kartę. I nie wiem czy to prawda czy tylko ludzie niektórzy tak mówią…Podobno bez karty transakcja nie przechodzi :slight_smile:

 

Podpięte konto lub karta są wygodniejsze przy transakcjach online. Nie są jednak konieczne, aby dokonać takiej transakcji. Po prostu doładowujesz zwykłym przelewem i efekt jest ten sam tylko wydłuża się w czasie.

No i chyba jednak coś nie tak…Mówicie niekonieczne a jednak

Na_forum.thumb.PNG.f32d7a63a87c080bd1c62