Program pokazujacy podstrony na danej stronie


(system) #1

Witam

nie wiedizalem gdzie zamiescic ten watek wiec psize w webmasterignu, gdyz do tego sie odnosi.

Czy jest moze taki program, skrypt, albo co kolwie, co by pokazało wszystkie mozliwe podstrony jakie istnieja na danej stronie internetowej?

Np wrzucam strone wp.pl i pokazuje mi wszystki mozliwe podstrony w calym serwisie, tu akurat bedzie ich duzo, ale na mniejszych stronach wynikow bedzie mniej.

Jezeli cos takiego istnieje, to prosze o podanie sposobu jak to zrobic

dziekuje i pozdrawiam

hafal


(Luknet83) #2

Takie coś google się nazywa.

Ewentualnie możesz poszukać sobie jakiegoś darmowego skryptu robota internetowego do instalacji na własnym serwerze ale raczej zajęło by mu trochę czasu za indeksowanie strony. Z własnego doświadczenia wiem że strony mające około 100 podstron takie roboty indeksują około 5 minut (w zależności od serwera jaki się dysponuje i użytego skryptu)


#3

Możesz też użyć jakiś generator site map i wpisać adres strony którą chcesz prześwietlić :wink:


(M@ster) #4

http://www.google.pl/search?q=site%3Awp.pl


(Sitemaster) #5

To pokaże tylko zaindeksowane strony. :stuck_out_tongue:

Lepiej już skorzystać z jakiegoś generatora map, skryptowego lub programowego spidera, albo programu do mirrorowania np http://www.dobreprogramy.pl/HTTrack-Web ... 13043.html


(M@ster) #6

Czym niby są zaindeksowane strony jak nie tym czego poszukuje autor wątku? Poza tym, pobranie listingu podstron z takiego wp.pl to nie lada wyczyn domowymi metodami.


(Sitemaster) #7

Autor wątku pisał o wszystkich mozliwych podstronach a nie tylko o tych zaindeksowanych.

Jak nie czujesz czaczy to zrób sobie stronę z dowolną liczbą podstron i powstawiaj wszędzie noindex i nofollow, jeszcze w robots.txt możesz dać disallow: /

Potem tylko obserwój jak ładnie tą stronę google indeksuje. :stuck_out_tongue:


(M@ster) #8

Owszem, te dyrektywy faktycznie wprowadzą wtedy w błąd. Z drugiej strony pojęcie wszystkie podstrony jest abstrakcyjne, jeśli nie ma do jakiejś linka na innych to żadnym sposobem jej nie wyłapiesz mimo że takowa będzie istnieć - i bardziej w tym kierunku miałem na myśli podobieństwo do bota indeksującego googla.