Program pokazujacy podstrony na danej stronie

Witam

nie wiedizalem gdzie zamiescic ten watek wiec psize w webmasterignu, gdyz do tego sie odnosi.

Czy jest moze taki program, skrypt, albo co kolwie, co by pokazało wszystkie mozliwe podstrony jakie istnieja na danej stronie internetowej?

Np wrzucam strone wp.pl i pokazuje mi wszystki mozliwe podstrony w calym serwisie, tu akurat bedzie ich duzo, ale na mniejszych stronach wynikow bedzie mniej.

Jezeli cos takiego istnieje, to prosze o podanie sposobu jak to zrobic

dziekuje i pozdrawiam

hafal

Takie coś google się nazywa.

Ewentualnie możesz poszukać sobie jakiegoś darmowego skryptu robota internetowego do instalacji na własnym serwerze ale raczej zajęło by mu trochę czasu za indeksowanie strony. Z własnego doświadczenia wiem że strony mające około 100 podstron takie roboty indeksują około 5 minut (w zależności od serwera jaki się dysponuje i użytego skryptu)

Możesz też użyć jakiś generator site map i wpisać adres strony którą chcesz prześwietlić :wink:

http://www.google.pl/search?q=site%3Awp.pl

To pokaże tylko zaindeksowane strony. :stuck_out_tongue:

Lepiej już skorzystać z jakiegoś generatora map, skryptowego lub programowego spidera, albo programu do mirrorowania np http://www.dobreprogramy.pl/HTTrack-Web … 13043.html

Czym niby są zaindeksowane strony jak nie tym czego poszukuje autor wątku? Poza tym, pobranie listingu podstron z takiego wp.pl to nie lada wyczyn domowymi metodami.

Autor wątku pisał o wszystkich mozliwych podstronach a nie tylko o tych zaindeksowanych.

Jak nie czujesz czaczy to zrób sobie stronę z dowolną liczbą podstron i powstawiaj wszędzie noindex i nofollow, jeszcze w robots.txt możesz dać disallow: /

Potem tylko obserwój jak ładnie tą stronę google indeksuje. :stuck_out_tongue:

Owszem, te dyrektywy faktycznie wprowadzą wtedy w błąd. Z drugiej strony pojęcie wszystkie podstrony jest abstrakcyjne, jeśli nie ma do jakiejś linka na innych to żadnym sposobem jej nie wyłapiesz mimo że takowa będzie istnieć - i bardziej w tym kierunku miałem na myśli podobieństwo do bota indeksującego googla.