Program pokazujący zużycie pamięci RAM

Witam!

Szukam programu, który pokazuje cały czas jakie jest zużycie pamięci i najlepiej żeby był w formie jakiegoś paska. Do tej pory używałem programu StatBar ale niestety po dołożeniu dwóch kości pamięci (razem już 4 GB) program nie chce ich obsłużyć bo ma ograniczenie jedynie do 2 GB. Może ktoś zna podobny program nie “wżerający” za dużo pamięci i procesora…

PS. Mój system operacyjny to Windows 2003 Enterprise.

ZAinstaluj sobie desktop Sidebar.

A coś takiego małego i cienkiego jak StatBar? :slight_smile:

Zobacz TO

popula bardzo fajne ale mi bardziej chodzi o to żeby podawał dokładnie dane w liczbach a nie w procentach :slight_smile:

PS. Właśnie to odpaliłem i niestety również nie obsługuje 4 GB pamięci.

ja do tego celu używam świetnego kombajnu Kalendarz XP

A prezentuje się tak:

nowyobrazhu3.th.png

Kalendarz XP v29.85

Kalendarz XP v37.04 RC4 - wydany jako 4 wersja testowa, ale już bardzo stabilny.

pakeroso ten program również nie obsługuje więcej niż 2 GB.

Ja polecam Thoosje Vista Sidebar 2.0 - to ciekawy programik.

ctrl+alt+del, zakładka wydajność.

djkilof

Samurize i odpowiedni konfig ;]

Turkissh Mam do Ciebie prośbę. Jeżeli nie masz zamiaru wnieść do tematu nic inteligentnego to lepie zamilcz i nie wysilaj się pisząc takie inteligentne głupoty.

Góral105 Niestety ten program również nie obsługuje więcej niż 2 GB pamięci.

kosior6 Znasz może jakąś stronę, na której jest instrukcja obsługi tego Samuraize dla laików? Kiedyś instalowałem to ale wydało mi się zbyt skomplikowane.

On tak cały czas :slight_smile:

Polecam Kalendarz XP bardzo fajny programik :wink:

craker9 Niestety to samo co z innymi. Nie obsługuje powyżej 2 GB.

Aha… ale przy takiej ilości taki program ci nawet nie potrzebny…

Bo praca przy windzie nie zużywa pewnie nawet 15% (przy Viście)

A przy XP to nawet nie 5%

craker9 Niby nie potrzebny taki program ale jakoś się przyzwyczaiłem, że w każdym momencie mogę spojrzeć sobie na pasek i widzę ile w danym momencie system wcina pamięci.

Noom może i tak lae jest problem…

Te programy widzą więcej niż 2 GB wtedy gdy windows jest 64bitowy :slight_smile:

Nie będę instalował 64 bit bo niestety nie dopracowany jest lekko i do tego nie ma wszystkich sterowników, których potrzebuję :confused: No trudno będę musiał sobie jakoś poradzić bez tego bajerku.

poczytaj o technologii serwerowej ms

http://www.microsoft.com/poland/windows … prise.mspx

:?:

Po co :?:

pierwszy wątek w tym poście :

po to.