Program posiadający przeglądarkę z możliwością zbadania elementu

Witam poszukuję oprogramowania na androida, które ma w sobie przeglądarkę i możemy w nim zbadać element naciskając na coś np. jak jest zdjęcie to klikamy w nie i pokazuje nam się to co w wersji komputerowej lub coś na wzór tej wersji, znalazłem przeglądarki posiadające taką funkcję tylko one nie miały możliwości otwierania wielu kart tylko była zawsze 1 karta a ja potrzebuję żeby można było otworzyć tych kart więcej np. jak w Chrome, ktoś może zna lub poszuka? Ja nic nie dałem rady znaleźć.

Google Chrome

Przeczytaj jeszcze raz dokładnie i dopiero odpowiedz w Chrome nie mogę zbadać elementu naciskając na coś.

OK, znalazłem Developer Browser

Dobra, może mi ktoś pomóc?

Może debugowanie zdalne:

http://blog.gadawski.pl/2018/03/28/chrome-dla-androida-zdalne-debugowanie-aplikacji-webowej/

No chyba że w lesie kopiujesz lub analizujesz strony WWW…

Mam pytanie @krystian3w jeszcze nie testowałem, ale przed tym chciałbym spytać czy telefon musi być cały czas podpięty do kompa? Za każdym razem.

Niestety tak.

A nie ma jakiegoś innego sposobu, bezprzewodowego?

Firefox ma debugowanie po Wi-Fi. Ale można polec na konfiguracji routera jakby nie działało:

I niby PC też powinien być po Wi-Fi a nie na kablu.

A to mi się nie przyda bo komputer na kablu

1 polubienie

Szkoda ludzie stworzyli aplikację do edycji takiego kodu html z wbudowaną przeglądarką a nikt nie pomyślał żeby zrobić dokładnie coś takiego samego tylko z możliwością otwierania wielu kart, ale i tak dzięki za pomoc póki co może komuś się przyda.