Program przestał działać (CLR20r3, mscorlib)

Witam,

 

To będzie dosyć długa wypowiedź i opis problemu ale mam wielką nadzieję, że jakoś uda mi się uzyskać pomoc.

Otóż używałem programu MotionJoy (DS3_Tool) do emulowania pada od PS3 na PC. Wszystko chodziło, grałem w Dark Souls. Wyłączyłem grę i program. Po chwili chciałem włączyć jeszcze raz i pojawił się błąd (program przestał działać). Wszystkie screeny umieszczę poniżej. Nic nie instalowałem ani nie grzebałem w kompie w przeciągu tego krótkiego czasu.

Siedziałem bardzo długo przeglądając google ale nie znalazłem nic co by zadziałało u mnie.

Sprawdziłem również inne gry i aplikacje czy działają. Okazało się, że niektóre gry również nie chcą się uruchomić (screeny z błędami poniżej). Nawet podobny błąd pojawia się gdy chcę usunąć grę Smite.

Próbowałem aktualizować .NET Framework ręcznie jak i przez Windows Update, CCleaner za każdym razem po odinstalowaniu, rejestry CCleanerem również przeskanowane, komputer sprawdzony G Data IS 2014, przywracanie systemu niestety niemożliwe do ostatniego punku przed tymi zmianami, nie mówię już o jakimś uruchamianiu jako admin czy zgodnościach.

Format to ostateczność bo muszę poświęcić na to minimum dwa dni żeby wszystko przywrócić do poprzedniego stanu.

Z tego co udało mi się dowiedzieć to może to być problem z rejestrami albo biblioteką.

 

Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł jak temu zaradzić to proszę o pomoc  sad.png

 

OS: Win 7 64 bit.

 

  1. Smite

w8qs.jpg

  1. Smite Uninstal

oecl.jpg

  1. Stronghold Kingdoms

rdtw.jpg

  1. Duel of Champions

ncfd.jpg

  1. DS3_Tool

77li.jpg

  1. Path of Exile

1rse.jpg

  1. Ghost Recon Online

oxcm.jpg

  1. Fable The Lost Chapters

tl2q.jpg

 

Pozdrawiam!