Program przestał działać windows 7 64bit

od pewnego momentu mam problem z niektorymi aplikacjami programami ktore dzialaly otoz mialem wirusa typu ACID (chyba tak to sie nazywa) i teraz jak chce odpalic jakis program mam blad ze program przestal dzialac oto co mi pisze:
Opis:
Stopped working

Podpis problemu:
Nazwa zdarzenia problemu: CLR20r3
Podpis problemu: 01: vaiocaremain.exe
Podpis problemu: 02: 6.4.0.14210
Podpis problemu: 03: 4d622781
Podpis problemu: 04: mscorlib
Podpis problemu: 05: 2.0.0.0
Podpis problemu: 06: 4ca2b851
Podpis problemu: 07: 1b7e
Podpis problemu: 08: 10
Podpis problemu: 09: System.IO.FileNotFoundException
Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.768.3
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

dziekuje za jakakolwiek pomoc :smiley:

Hej,

Próbowałeś przeinstalować aplikację?

Pozdrawiam,
Dimatheus

reinstal nie pomogl ten sam blad i to przy roznych programach

To problem, że program"przestal dzialac" i masz ten straszny “blad
Moze ktos pomoze?”

Hej,

  • Instalacja poprzez Uruchom jako administrator?
  • Co jeszcze nie działa, prócz polskich znaków?

Pozdrawiam,
Dimatheus

Wydaje się, że rozwiązaniem może być to: Procedura naprawy systemu Windows 7 przez nadpisanie
Oczywiście, jeśli masz taką możliwość techniczną i z 1,5 godz. czasu. Wszystkie dane zostaną nienaruszone. Warto to ewentualnie wziąć pod uwagę.
PS. Zapomniałem dodać, że w systemie nie pozostanie żadna aktualizacja i trzeba będzie wszystko pobierać od nowa.

instalacja poprzez admin nic nie daje. mimo reinstalacji tych programów bład jest taki sam a programy te działały wcześniej. reinstaluje też net.framework by sprawdzić czy może to on jest uszkodzony

właśnie się za to biorę jak skończę dam znać czy pomogło :smiley: tylko że nie posiadam płyty to co wtedy?

Hej,

Wtedy można posłużyć się programem https://www.dobreprogramy.pl/Windows-ISO-Downloader,Program,Windows,78497.html do ściągnięcia odpowiedniego obrazu. :slight_smile:

Pozdrawiam,
Dimatheus

Dzięki za alternatywe :smile: dam znać jak skończę