Program przyspieszający internet- czy to coś daje?

Witam

Chciałbym zasięgnąć opinii na temat programów “przyspieszających” internet, ponieważ posiadam bardzo kłopotliwego Iplusa, który dziennie potrafi przysporzyć tyle problemów, co komputer zainfekowany wirusami. Poprzednio miałem Cfosspeed, ale w moim odczuciu nie dawał on żadnego efektu. Proszę o pomoc, czy ktoś zna jakiś użyteczny program lub sposób na przyspieszenie mojego neta. Na razie wywaliłem Iplus Manager’a i zastąpiłem go Top_netinfo oraz pinguje jakiś serwer przez cmd. Z góry dzięki. :slight_smile:

Przyśpieszyć internet możesz jedynie, kupując szybszy, lub w Twoim przypadku jeż do Warszawy pod nadajnik i tam pośmigasz na najnowszej technologii :lol:

co ma iplus do wirusów ? sam go mam i zero wirusów :slight_smile: a co do tych programów to nic nie dają mogą nawet spowolnić internet lub sam komputer.

Mam na myśli to, że muli nieraz sam z siebie, chociaż mam dostęp do HSPA, on mi się przełącza na UMTS…

Dodane 24.04.2012 (Wt) 12:06

Akurat nie “pośmigam”, bo i tak musiałbym najpierw kupić modem LTE za następną grubą kasę, bo to się tu tylko liczy. Nie mają dobrze rozwiniętej sieci HSPA, a już się zabierają za LTE, żeby jeszcze więcej ludzi oszukać…

Może UMTS ma lepszy zasięg od HSDPA, przez co będzie działa i dlatego się przełącza. Nie przyśpieszysz internetu, taki już urok mobilnego.