Program przyspieszający internet- czy to coś daje?


(Clank) #1

Witam

Chciałbym zasięgnąć opinii na temat programów "przyspieszających" internet, ponieważ posiadam bardzo kłopotliwego Iplusa, który dziennie potrafi przysporzyć tyle problemów, co komputer zainfekowany wirusami. Poprzednio miałem Cfosspeed, ale w moim odczuciu nie dawał on żadnego efektu. Proszę o pomoc, czy ktoś zna jakiś użyteczny program lub sposób na przyspieszenie mojego neta. Na razie wywaliłem Iplus Manager'a i zastąpiłem go Top_netinfo oraz pinguje jakiś serwer przez cmd. Z góry dzięki. :slight_smile:


(system) #2

Przyśpieszyć internet możesz jedynie, kupując szybszy, lub w Twoim przypadku jeż do Warszawy pod nadajnik i tam pośmigasz na najnowszej technologii :lol:


(gufi4) #3

co ma iplus do wirusów ? sam go mam i zero wirusów :slight_smile: a co do tych programów to nic nie dają mogą nawet spowolnić internet lub sam komputer.


(Clank) #4

Mam na myśli to, że muli nieraz sam z siebie, chociaż mam dostęp do HSPA, on mi się przełącza na UMTS…

Dodane 24.04.2012 (Wt) 12:06

Akurat nie “pośmigam”, bo i tak musiałbym najpierw kupić modem LTE za następną grubą kasę, bo to się tu tylko liczy. Nie mają dobrze rozwiniętej sieci HSPA, a już się zabierają za LTE, żeby jeszcze więcej ludzi oszukać…


(Mutant5) #5

Może UMTS ma lepszy zasięg od HSDPA, przez co będzie działa i dlatego się przełącza. Nie przyśpieszysz internetu, taki już urok mobilnego.