Program RegSeeker - Pytanie Czy Można Usunąć Te Wpisy

Cześć,

Właśnie skorzystałem z programu RegSeeker do czyszczenia Rejestru Systemowego, całkiem przyjazny program, po polsku, nie wymaga instalacji. Przeskanowałem sobie tym programem Rejestr i program RegSeeker wyszukał mi aż 297 nie prawidłowych wpisów - nie bardzo się z tym zgodze. Poniżej przedstawiam Wam nie które z tych wpisów

Programy Cinema Player.exe, Skype.exe, GG.exe, Program TV.exe mam zainstalowane w Systemie XP i używam ich na codzień, a program RegSeeker sugeruje mi wpisy są nie potrzebne już.

Takich wpisów exe z programami mam więcej co używam tych programów ( całą liste ) i nie wiem czy można je wszystkie usunąć czy też nie?. Proszę o pomoc.

nieusuwaj tego , tak to jest z programami typu registry cleaner … usuwaja to co wazne a zostawiaja to co niepotrzebne , kiedys mi usunal taki jeden program plik windowsa i musialem format robic …

W takim razie przeskanuj rejestr tym programem -->http://www.idg.pl/ftp/pobierz/pc/6053.html

Jeśli i ten pokaże te wpisy, że są błędne to nie ma co ich żałować :slight_smile:

Używam jeszcze programu CCleaner i ten program nie pokazuje takich wpisów do usunięcia jak program RegSeeker. Według programu CCleaner Rejestr jest czysty a według programu RegSeeker jest do usnięcia aż 297 nie potrzebnych wpisów.

Ja uzywam RegSekker’a i ZAWSZE usuwam wszystko i juz system mi trzyma od 4 miesięcy wiec chyba wszystko jest OK :slight_smile:

Mnie easy cleaner nigdy nie zawiódł :wink:

miniuka , a czy tutaj jest mowa o EasyCleanerze ? Bo jeśli sie nie myle to rozmawiamy o RegSekerze

Racja ale ja wcześniej radziłem zastosować się do easy cleanera :wink:

kosior6 , właśnie jak był bym pewny że to co pokazuje do usunięcia RegSeeker to bym usunął ale tak pomyśleć logicznie czemu RegSeeker pokazuje aplikacje exe które są w Systemie a CCleaner nic takiego nie pokazuje?. Dla potwierdzenia przeskanowałem jeszcze Rejest programem Reg Cleaner i to samo jest co w CCleaner - czysty Rejestr bez żadnych śmieci.

Mi System XP trzyma już od 22 sierpnia 2005r. i niechciał bym go popsuć. Tak naprawde nie ma wiarygodnego programu do czyszczenia Rejestru Systemowego - każdy program pokazuje co innego, chyba że Reg Clean wydany przez Microsoft chodz też może coś usunąc potrzebnego nawet się oto nie pytając :slight_smile: .

Ja też mam

i on tylko pokazuje takie ilości natomiast usunie tylko kilka i jest jeszcze kopia usuniętych programów także zawsze można przywrócić wszystko.

Ja osobiście używam RegCleaner, już od dłuższego czasu, zmieniam jedynie na nowsze, I naprawdę polecam ten program, Jak i on pokaże czysty rejestr to masz czysty!

Zdarzyło mi się kiedyś użyć Jakiegoś innego(nie pamiętam już jaki to był)

i też znalazł dużo więcej wpisów- Niestety usunięcie ich skończyło się reinstalacją systemu :frowning:

Zajrzyj tutaj: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=177

Jest to wybór czytelników-tak jak i Mój- Naprawdę POLECAM

Pozdrawiam

asziatko , usuwaj zawsze wszystko!

Wrazie co program tworzy kopię, która mozna bezproblemowo przywrócić. RegSeeker zawsze wykrywa wiecej poniewaz dokładniej wnika w strukture rejestru!! :slight_smile:

Jeżeli klikniesz prawym przyciskiem myszy na dowolny plik, masz do wyboru menu Otwórz za pomocą, a w podmenu jest lista programów.

I tak np. w twoim przypadku:

Prawoklik na plik z rozszerzeniem .mpg --> Otwórz za pomocą --> będziesz miał do wyboru m.in. Cinema Player

Ale na przykład Gadu-Gadu nie służy do otwierania plików .pdf , więc wpis jest niepotrzebny i można go usunąć:

W związku z powyższym, usunięcie wszystkich wpisów nie spowoduje żadnych błędów.