Program/sterowniki GeForce

Przejdę do rzeczy chodzi o to że wyskakuje mi informacja że dostępną mam aktualizację sterowników a wcale jej nie mam, pomimo iż na stronie producenta karty dostępne są nowe sterowniki może mi ktoś pomóc ?1|524x164


1

A czy w obsługiwanych kartach znajduje się też twoja karta w opisie o nowym sterowniku?

Oczywiście, tak

Pobierz pełny pakiet ze strony NVIDIA i zainstaluj jako niestandardowa instalacja i czysta i wybierz co zainstalować. Wcześniej jednak usuń Experience, to tylko zamulacz. I jeżeli masz Windows 10 to na chwilę wyłącz sieć na czas instalacji sterownika, bo może ci wciskać jakąś swoją wersję sterowników NVIDIA.

Nic nie idzie, wyskakuje mi że sterownik jest niezgodny z tą wersją systemu windows
i że nie mógł odnaleźć zgodnego sprzętu graficznego jak pobieram dobre sterowniki do karty ze strony producenta
Karta GeForce 820M

Czy w menadżerze urządzeń karta jest widziana normalnie i działa?

Tak w menedżerze wszystko jest widoczne
No i działa

Właśnie się zastanawiam. Na Windows 10 miałem tak samo kiedyś i mi pomogło przeinstalowanie systemu. I cały czas poszukuję rozwiązania czy można inaczej zrobić, aby normalnie działało wszystko bez reinstalacji systemu.

Uwierz mi że robiłem formata z 2 tygodnie temu na tamtym windowsie było to samo co na tym :confused:

Wierzę i też szukam rozwiązania, jakby to miało powtórzyć kiedyś.

Usunąłem poprzednie linki co pokazują te same sytuacje.

Spróbuj rozwiązania z tego linku:
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3484585.html

Może pomoże.

Tylko problem jest taki że mu pokazywało przynajmniej jakiś sterownik że ma do pobrania ja nic nie mam :confused:

Usuń całkowicie sterowniki nVidia przy pomocy:


Ustawienia rekomendowane, najlepiej w trybie awaryjnym, po prawej wybierz firmę nVidia.

Następnie, po restarcie, zainstaluj sterowniki pobrane uprzednio ze strony firmowej laptopa.