Program Swiff Chart, Jak dodać kolejne słpuki?

Witam

Mam taki problem, otóż zrobiłem gotowy wykres w programie SwiffChart Pro, mam w nim około 10 słupków i jak dodać kolejny, tak aby nie zaczynać wszystkiego od nowa? Chodzi oto, aby dodać kolejny słupek między któreś inne w środku, nie na końcu - to umiem. Przeszukałem cały program i nic nie znalazłem, ale moim zdaniem powinna być taka opcja. Dotychczas musiałem każdy słupek po kolei przesuwać na inne miejsce, aby w środku dodać nowy. Tylko, że gdy będę miał ich z 30 to będzie to koszmar. Pomocy!

nie wiem czy ci o to chodzi ale jak masz np. 10 słupków i chcesz wstawić przed piątym to ustawiasz kursor w wierszu 5 klikasz edit sheet i wybierasz insert row before cursor i już

wersja 2.5: jeśli chcesz wstawić przed np. 5 wierszem klikasz w ten wiersz nasepnie wybierasz edit sheet i wybierasz insert row before cursor

wersja 3: klikasz na 5 wybierasz data następnie insert columns or rows i odznaczasz append columns oczywiście wcześniej wybierasz insert rows

Wielkie dzięki, na początku mi nie działało bo miałem zaznaczone append i wiersz dochodził mi na sam dół, ale teraz działa:) Pozdrawiam